logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 18:00




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2011, 17:50       Заглавие:  Готино видео - нестандартни стрелби :-)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Дек 2011, 04:22       Заглавие:  Re: Готино видео - нестандартни стрелби :-)
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
Готино,кефят си се хората.Саше ,открехни ме нещо брат:Това с кеглите ми хареса,обаче не сьм го пробвал и си мисля кьде трябва да гледа човек?С тази бьрзина на сваляне,не ми се вярва всеки пьт да местиш погледа от кегла кьм мерни прибори и обратно кегла и пак мерни прибори.....50/50 ли ги гледаш?Като при стреляне на хартия на средна 10-12 метра дистанция?Продукшьна и стандарта визирам,за опьна не ме интересува още.

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Дек 2011, 08:56       Заглавие:  Re: Готино видео - нестандартни стрелби :-)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Юни 2006, 21:05
Мнения: 1411
Местоположение: Пловдив
Видяхте ли уреда за събиране на гилзите? Страхотен е!

_________________
Георги Алексиев
СК "Седемте хълма" Пловдив

http://www.vbox7.com/play:aab8b150


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Дек 2011, 10:04       Заглавие:  Re: Готино видео - нестандартни стрелби :-)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
cz 85 написа:
Готино,кефят си се хората.Саше ,открехни ме нещо брат:Това с кеглите ми хареса,обаче не сьм го пробвал и си мисля кьде трябва да гледа човек?С тази бьрзина на сваляне,не ми се вярва всеки пьт да местиш погледа от кегла кьм мерни прибори и обратно кегла и пак мерни прибори.....50/50 ли ги гледаш?Като при стреляне на хартия на средна 10-12 метра дистанция?Продукшьна и стандарта визирам,за опьна не ме интересува още.

Bat' Витате, според мен зависи от дистанцията.
Ако са супер близо, ще имам по-"размазан" фокус на мушката и колкото са по-далечни, ще гледам да имам все по-"ясна" мушка, а кеглите отзад все по-"размазани".
Тука като гледам дистанцията, разстоянието между кеглите и скоростта му на стрелба, предполагам, че не губи време да мести фокуса от кегла на мушка, ами гледа само мушката. Но все пак Блейк е стрелец с много и разнообразен опит и кеглите не са нещо ново за него :wink:

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Дек 2011, 19:50       Заглавие:  Re: Готино видео - нестандартни стрелби :-)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Юни 2006, 00:17
Мнения: 1445
Местоположение: Las Vegas, Nevada, USA
dalagg написа:
Видяхте ли уреда за събиране на гилзите? Страхотен е!


Ето го: http://www.cedhk.com/shop/products/Ammo ... ector.html

Ама според мен и камъчета ще събира

Вярвам, че Кусев може да ти уреди такава /Кусев да почерпи за рекламата ;) /

_________________
Stanislav Georgiev - Acho

До тук добре, каза Мечо Пух, падайки два клона по-надолу.

"So I took the shotgun off the wall and fired two warning shots… into his head!"

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Дек 2011, 21:11       Заглавие:  Re: Готино видео - нестандартни стрелби :-)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Черпя те две АРки :armed:
Иначе този уред го има 69.95 E барабар с кофичката, но аз лично предпочитам да се навеждам, работи гръбната мускулатура и стяга дупарата ;) :D пък и връща кръв към главата, полезно за мравките да бачкат повече :-)

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Дек 2011, 02:13       Заглавие:  Re: Готино видео - нестандартни стрелби :-)
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
Не сьбира,по добре бачка като го натискаш вертикално кьм земята.Все едно забиваш прьчка.Без никакво усилие разбира се.Има сьщо така и няколко легена за сортиране по калибьр на гилзите.Рьсиш всичко празно в него,вьртиш го в крьг и вече имаш сортирани гилзи.Няколко лигена с различни дупки са един под друг.Този който ползваме е на 10 години,така казва собственикьт му.Помогнете да я намеря тая сортирачка в нета ,искам да си я купя,вьрши много добра работа.Мерси

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Дек 2011, 15:50       Заглавие:  Re: Готино видео - нестандартни стрелби :-)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
За сортиране на гилзите:
http://www.doublealpha.biz/reloading-ge ... de74f2a5b5

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Мар 2012, 06:10       Заглавие:  Re: Готино видео - нестандартни стрелби :-)
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
Още малко готино видео,даже и сьбирачката на гилзите се вижда накрая.




Абе тоя манго много подвижен да го е@а.........ето един пример ,че не трябва генерално да се гледа на маймуните с лошо око.Тоя е винаги отворен кьм теб за всякакви вьпроси свьрзани с стрелбата.Еваларка.

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Мар 2012, 17:14       Заглавие:  Re: Готино видео - нестандартни стрелби :-)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Витански, тоз малко си е спийднал клиповете, гледам неестествено се движат клоните от вятъра, както и падащите метали, да не говорим как се движи съдията :-)
Поне така на мен ми се вижда, но иначе много готини сцени и добре стреля...
:tu:

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Мар 2012, 19:08       Заглавие:  Re: Готино видео - нестандартни стрелби :-)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
kouzi написа:
Витански, тоз малко си е спийднал клиповете, гледам неестествено се движат клоните от вятъра, както и падащите метали, да не говорим как се движи съдията :-)
Поне така на мен ми се вижда, но иначе много готини сцени и добре стреля...
:tu:

+1, ама не щях да го казвам първи. Не, че не е добър, ама послъгването никак не го тача у хората.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Мар 2012, 04:02       Заглавие:  Re: Готино видео - нестандартни стрелби :-)
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
Ххахаха,той човека и хал хабер си няма,говоря за мангото.Фотоджията е голям зевзек и той ги прави тия шмекерий.Вика ми:Няма значение как ще стреляш,после аз ще те забьрзам :DD Но всичко е в крьга на шегата.Всеки си се кефи,класиране и други подобни-не са наш проблем.Влади-фотото аз така сьм го крьстил идва с сгьваем стол ,с монтиран голям чадьр на него.На дрьжката на чадьра е праснал два вентилатора 12V и под седалката си има акумулаторни батерий.Пьрвия пьт като го видях си казах:Леле тоя е луд,ама после като напече едно ми ти сльнце :shock: Та той ги прави майтапите.Между другото тоя манго взе да бие едно филипинче Едвин Гарсия,дето му беше нещо като треньор.Гледам и А.Лий се навьрта и тренира при нас.

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2012, 04:41       Заглавие:  Re: Готино видео - нестандартни стрелби :-)
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2012, 23:58
Мнения: 323
Жалко, че темата е спряла до тук... много се изкефих!

_________________
Демокрация е, когато два вълка и една овца гласуват какво ще вечерят.
Свобода е, когато добре въоръжената овца оспорва резултата от вота.

Пламен Попов - Габрово


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer