logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 21:05




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 88 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Дек 2019, 23:39       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
Rotkod написа:
Ivo III написа:
някой колега чеквал ли е за нови мерни прибори за Глок :)

Ти последно с кой Глок и коя генерация си?


G17, Gen.3
но няма още много живот, карам си с оригиналните, но се сплескани и .. повече на усет го карам :))

скоро стрелях с Г19Х .. и направо правя групи като със снайпер и .. се стреснах

освен това оригиналната Ген3 .. ми изтръпва ръката, от отката :) и цикли доста бавно
G19Х .. цикли осезаемо по бързо, само трябва да е с дългата цев, МОС и става страхотна система :armed:

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Дек 2019, 23:57       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Ако искаш мога да ти покажа, дет’се вика око да види - ръка да пипне, на Dawson Precision мерните за Glock до gen.4 и за Gen.5. Само ми драсни едно ЛС да не цапаме тук.

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Дек 2019, 00:38       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
Rotkod написа:
Ако искаш мога да ти покажа, дет’се вика око да види - ръка да пипне, на Dawson Precision мерните за Glock до gen.4 и за Gen.5. Само ми драсни едно ЛС да не цапаме тук.


не цапаме :) това е смисъла на дискусията
каква са размерите на твоите мерни прибори

въпроса е дали има оптимални .. за бърз фокус или е индивидуално за всеки

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Дек 2019, 01:18       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Относно избора, считам че това е строго индивидуално. Всеки сам избира/разбира с какво “вдига” най-бързо. Едни харесват широк ноч, други тесен, въпрос на вкус. А размерите ги имаше напред из темата, бях поствал подробно.

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Дек 2019, 01:25       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
Ivo III написа:
The competition black .135 notch rear sight with .105 wide fiber optic front provide Dave Dawson the best focus for his average eyes and is what is on all of his Glock's.


•Dawson Carry Black Fixed Rear .225 Tall x .125 Notch Width
•Dawson Fiber Optic Front Sight .205 Tall x .105 Wide


няма да е лошо да обясним .. точно какво означават тези параметри

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Дек 2019, 01:27       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
Rotkod написа:
Относно избора, считам че това е строго индивидуално. Всеки сам избира/разбира с какво “вдига” най-бързо. Едни харесват широк ноч, други тесен, въпрос на вкус. А размерите ги имаше напред из темата, бях поствал подробно.


твоя избор какъв е ?

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Дек 2019, 01:56       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
10 изстрела от кобур/ скрито носене на 25 ярда/ 23 метра за 2,5 секунди макс на изстрел. В-8 принтната на лист А-4:

Изображение

Мерни прибори: Тругло, само фирброоптика. Даусън-а си ги пазя за 34-ката. Фабрични патрони и единствено сменен конектор с минусов като тунинги на 17-ка, Ген.4. На последната тренировка, от 15 изстрела - 14 си влязоха в черното. Нещо, което досега не бях правил. А по пищова нищо не съм пипал отпреди половин година.

Моите 2 ст.:
1. Тънките детайли при стрелянето с Глок са си специфични - и са си само за Глок! Да, стойка, хват и пр. са еднакви/ идентични с останалите оръжия, но тънките детайли - не!
2. Презентацията на оръжието в целта и работата със спусъка са по-важни от мерните прибори. Щото колкото и бързо да вдигаш и фокусираш, малко да засучеш нанякъде рамата в момента преди изстрела вследствие на някоя микро крампа ... и ойде! Особено по малка цел на голямо разстояние.
3. Аз лично предпочитам мерни прибори с по-нисък профил, когато ще ползвам оръжието и за работно.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Дек 2019, 02:53       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Ivo III написа:
Rotkod написа:
Относно избора, считам че това е строго индивидуално. Всеки сам избира/разбира с какво “вдига” най-бързо. Едни харесват широк ноч, други тесен, въпрос на вкус. А размерите ги имаше напред из темата, бях поствал подробно.
твоя избор какъв е ?
Ред дот, за мен това е бъдещето. Но вероятно за теб перфектен баланс би получил с мерните на Доусън. Неговият (на Доусън) ноч е по-тесен от този на Вогел и по-широк от този на Таран. И Боб Вогел и Таран Бътлър стрелят ужсТно добре, а както виждаш техните предпочитания са диаметрално противоположни. Друг е въпросът дали на Таран Бътлър му трябват изобщо мерни прибори с неговите извънземни хълбочни изпълнения/стрелби. Но, по темата... Доколкото разбирам това не ти е основното оръжие в играта, така че няма да стреляш по далечни цели с късото (поправи ме, ако греша или просто си направи своите изводи според твоите нужди), тогава по-отворения ноч на Вогел ще ти даде по-бърза мерна картина. Ако се колебаеш между бързина и точност, тук идват мерните на Доусъм и ето, че пак се върнахме в началото. PDT_Armataz_01_22

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Дек 2019, 03:50       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
Rotkod написа:
Ред дот, за мен това е бъдещето!


така е, но сме със смесени чувства на база опита които имаме

говорим в случая само за спорта Т-Клас, където играта е друга
тук трябва сравнително лек, пищов и защитен!
лек - защото носим много оборудване по нас (понякога и гранати, пълнителите ли за три оръжия и това си тежи)
защитен - защото лежим, стреляме в сгради, бункери където пада пръст, цимент, треви - доста колеги махнаха оръжията с чукчета, защото им се пълнят с боклуци и засичат
имаме и по висок ПФ
играем по доста малки цели - плейтове от 10см или цели на сериозни дистанции

теоретично
идеалния пищоф за Т-Клас би бил .. G19X MOS със къстом цев от 17ка или такава с резба
със РД, разположени ниско, така че да могат да се ползват и сухите мерници на близко


може да отворим една тема за .. подобрения на Глок, особено за Ген 3 :)
да здрав е, добро покритие .. но изостава от модерните 5тици, особено с по леките слайдове и системи за откат


реално РД на слайда не е като РД на база закачена на рамата, на тежък балансиран пищоф
имам почти 10 години опит в IPSC .. в Опън дивизия, с един от най-добрите за времето си пистолети
там точката .. играе няколко мм или в целта няколко см ... и нещата са коренно различни с точка на слайда

от друга страна .. имаме няколко случая където РД отказва - чипи се, слънце изпича точно отзад и не се вижда точка, стрелба в дъжд, запрашени яко с боклуци и т.н.

РД не е гаранция за успех за момента в Т-Клас
да, това е бъдещето, но като станат по надеждни, по ядки точки и т.н.
гледам вече има модели на които се прибира стъклото и се отваря при нужда ..

но определено ни трябва точност + бързина и то за полимерен страйкър

и това не е само мое лутане и търсене, повечето колеги .. се питат същото :)
някой експериментират, сменят РД, други цеви и модели :)

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2019, 01:08       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Ivo III написа:
Ivo III написа:
The competition black .135 notch rear sight with .105 wide fiber optic front provide Dave Dawson the best focus for his average eyes and is what is on all of his Glock's.
•Dawson Carry Black Fixed Rear .225 Tall x .125 Notch Width
•Dawson Fiber Optic Front Sight .205 Tall x .105 Wide
Няма да е лошо да обясним .. точно какво означават тези параметри
Ти по-добре ще обясниш мисля, аз мога само да предложа моето лично скромно мнение (като един лаик). За мен разликата във височините между мушка и мерник са без значение, защото като започнеш да работиш с един от комплектите (било разновидност на Доусън, било на Вогел, било на Таран и т.н.) ще наработиш навик и мускулна памет. Ще простреляш на 5, 10, 15, 20, 25 и 50м и ще знаеш на всяка дистанция къде ти е POA/POI и какви са разликите между тях на всяка съответно дистанция (ако има такива). Но, със сигурност на две дистанции ще имаме POA=POI. Това са подробности. Та, избираш си едни мерни пробори и започваш да наработваш рутината с тях. Тук драма няма.
Сега, за мен лично тънкият момент е в избора на ноча (notch). Той е определящ (IMHO) за едни пробори колко са бързи или колко са прецизни. Ноча върви от 0.125 до .150, но и тук няма универсална рецепта за избор. Проблемът е в това, че на всеки човек акомодацията е различна (няма да навлизаме в тези дълбоки води), както и други особености на зрителната система. Добави и различните умения на всеки, както и особеностите и стила на стрелба и темата става необятна. Затова отново ще кажа, считам за най-правилно да тестваш лично различните ночове и да избереш сам. В крайна сметка можеш да подходиш и по-хитро като заложиш на златната среда по отношение на ноча, а именно този на Dawson. Тук ще е коректно да споменем още един вариант. Можеш да вземеш мерните на Вогел с най-широк ноч (0.150”), да простреляш, а след това да залепиш отзад на мерника черен картон, с който ноча става по-тесен. По този начин без да се харчиш за трите (или четирите) най-добри комплекта мерни прибори, ще знаеш кое ти пасва най-добре. Ако се окаже, че тесния ноч е за теб, лепиш отзад или купуваш тези на Таран (мисля, че те бяха с най-тесен ноч).
Edit: сега видях в твоя цитат, че Доусън също предлагат 0.125 ноч.

NB. Пак подчертавам, че това е моето скромно мнение.

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2019, 02:02       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Ivo III написа:
Rotkod написа:
Ред дот, за мен това е бъдещето!
Така е, но сме със смесени чувства на база опита който имаме.
Тук пък на мен ми стана интересно. Защото на всеки е известно, че колкото повече си стрелял с железните/полимерни мерни прибори, толкова повече време е нужно, за да превключиш на ред дот. Някои говорят дори за година (!) време. Обикновено е от порядъка на няколко месеца. Та, бих прочел (от чисто любопитство), кой, кога, за колко време и с какъв ред дот не е успял или е оставил смесени чувства у него/вас. Вероятно е да не сте му дали достатъчно време на ред дота (aka стрелеца) за адаптация. Имам пред мен такъв пример и в момента. Човек, мн. добър стрелец, с години стрелба зад гърба си, в момента е на ръба да хвърли ред дота, защото не му се получават така нещата, както с класическите мерни прибори. Е, поне не му се получават толкова бързо, колкото му се иска.


Ivo III написа:
Говорим в случая само за спорта Т-Клас, където играта е друга
тук трябва сравнително лек, пищов и защитен!
лек - защото носим много оборудване по нас (понякога и гранати, пълнителите ли за три оръжия и това си тежи)
защитен - защото лежим, стреляме в сгради, бункери където пада пръст, цимент, треви - доста колеги махнаха оръжията с чукчета, защото им се пълнят с боклуци и засичат
имаме и по висок ПФ
играем по доста малки цели - плейтове от 10см или цели на сериозни дистанции
Затова казах, че за мен ако едно нещо е добро, за теб може да не работи.


Ivo III написа:
теоретично
идеалния пищоф за Т-Клас би бил .. G19X MOS със къстом цев от 17ка или такава с резба
със РД, разположени ниско, така че да могат да се ползват и сухите мерници на близко
19х с цев с резба си е 17-ка. Само слайда е по-къс с 1-2 сантиметра (примерно). С др. думи нищо не печелиш с G19Х пред G17/5. Или аз не разбирам нещо. Ще обясниш ли?


Ivo III написа:
може да отворим една тема за .. подобрения на Глок, особено за Ген 3 :)
да здрав е, добро покритие .. но изостава от модерните 5тици, особено с по леките слайдове и системи за откат
Ген.4 и ген.5 са с по-тънки полимерна рама (или поне за дръжката е ясно, че е по-тънка).


Ivo III написа:
реално РД на слайда не е като РД на база закачена на рамата, на тежък балансиран пищоф
имам почти 10 години опит в IPSC .. в Опън дивизия, с един от най-добрите за времето си пистолети
там точката .. играе няколко мм или в целта няколко см ... и нещата са коренно различни с точка на слайда
Да направим аналогия с автомобилния спорт. Карал си F-1 (IPSC Open), а сега си в Рали Шампионата (WRC=Т клас). Несравнимо е, но стм съгласен, че точката на слайда играе повече (отколкото на монтаж), но не е като да не може да се овладее и следи. Въпрос на рутина и време!!!


Ivo III написа:
от друга страна .. имаме няколко случая където РД отказва - чипи се, слънце изпича точно отзад и не се вижда точка, стрелба в дъжд, запрашени яко с боклуци и т.н.
Коя марка и модел е този RD, който е отказал? Питам, защото ако видиш теста в тубата на Арон от Сейдж Динамикс и какво той причини на RMR-a на Триджикон, включително три пускания на пистолета с ред дота надолу върху бетон от нивото на раменете, ще си промениш мнението мисля. За протокола ред дота работеше и държеше нулата.

За слънцето отзад, това е по-скоро изключение. Винаги може да ти се падне слънцето ниско отпред и класическите мерни прибори няма да ти помогнат, всъщност никакви прибори няма да ти помогнат. НО, ред дота има и много предимства. Едно от тях е, че има нощен режим на точката и работи перфектно даже с NVG (Night Vision Device).

Относно стрелба в дъжд, след първият изстрел няма да имаш никаква вода по лещата, ако си имал преди това де. Отката го и всичко и от лещата и от диода. Има клипове в тубата, показват хората и се вижда, че това не е проблем. По-голя проблем ще е запотяването, но и затова си има лек. Живеем във века на технологиите все пак.

И пак казвам, вие си знаете най-добре кое ще ви служи достойно.

Ivo III написа:
РД не е гаранция за успех за момента в Т-Клас
да, това е бъдещето, но като станат по надеждни, по ядки точки и т.н.
гледам вече има модели на които се прибира стъклото и се отваря при нужда
Вече писах за Арон и теста му на Триджикон. Изгледай го и съм убеден, че ще си промениш мнението. Щом военните са сключили контракт за RMR (монтирани на пистолетите), значи нещата са много сериозни.

Ivo III написа:
но определено ни трябва точност + бързина и то за полимерен страйкър
Glock не е нито бърз, нито точен (прецизен да го наречем), но пък е най-добрият работен пистолет. Безотказен и надежден още с изваждането от кутията.

Ivo III написа:
и това не е само мое лутане и търсене, повечето колеги .. се питат същото.
Някои експериментират, сменят РД, други цеви и модели
Много добре знам какво е да не можеш да решиш и да се луташ. Дано немерите вашето правилно решение. Успех!

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2019, 08:37       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2015, 13:38
Мнения: 413
Аз съм изключително доволен от този сет: https://www.doublealpha.biz/warren-tactical-glock-sights-with-fiber-optic-front
Бях пробвал фиброоптичен сет на тругло, но за моите очи и реакции, точките са прекалено дебели и ярки, особено в слънчево време.
За мен комбинацията от черен мерник и 1 мм фибро мушка е идеален вариант за бързо прихващане на цел, както и за прецизна стрелба. При визираният модел на Уорън тактикъл, просветът между мерника и мушката не е нито прекалено голям, нито прекалено малък. При работа с подцевен фенер в тъмнина, този просвет гарантира много добра мерна картина. Друг плюс са заоблените краища на мерника. И не на последно място: POA=POI.

_________________
Антон Шукеров
СК "Арес" Пловдив
ВСК "Десант 68"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2019, 09:29       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Rotkod написа:
Сега, за мен лично тънкият момент е в избора на ноча (notch). Той е определящ (IMHO) за едни пробори колко са бързи или колко са прецизни. Ноча върви от 0.125 до .150, но и тук няма универсална рецепта за избор. Проблемът е в това...

Проблемът е в това, че до подобни изводи ти стигаш на база едно доста сериозно стреляне зад гърба си, докато в БГ масово се прибягва към тунинги, без хората да имат наработена някаква минимално изискуема правилна базова стрелкова техника!

10/ 25 на Гейб Уайт да вземем примерно... ами, ако не можеш да вкараш поне 7/10 в 14 сантиметровия черен кръг на В-8 на 23 метра в рамките на 2,5 секунди за изстрел от скрито носене или Л2 кобур със стоков Глок... вместо върху тунингите - за мен далеч по-редно би било да се концентрираш върху стрелянето! А тунингите вече, да... те са да те прехвърлят на следващия левъл, но не и да ти замазват грешките и бъговете в стрелковата ти техника! За пушката важи абсолютно същото!

"Плейтове на големи дистанции"... вече си зависи! По двуинчовото кръгче примерно си ефективен до около 10 метра с механични мерни прибори. Оттам насетне, РД-то определено взема превес. Това ако го прехвърлим на плейтовете - ако ще се стреля по такива на дистанции 30+ метра - с РД определено ще ти е много по-лесно.

С РД на пищов наскоро правих отваряне на ъгли/ "рязане на тортата" - и ми беше много криво! Та, за малки цели на далечни дистанции - твърдо "да"! Но за CQB - съм доста силно раздвоен! От друга страна обаче, за "тактикъл" и "практикъл" като че ли всеки си има негово си лично виждане и философия. :-)

Ген.4 лично за мен определено е по-окей за стреляне от Ген.3. "Петицата" също си има своите подобрения, но нещо не могат да ми натежат дотолкова, че да си разкарам "четворката" заради нея. В "тройката" обаче, морално остарелите неща няма как да се скипнат, както и откъдето да го погледнеш.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2019, 11:22       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Rotkod написа:
19х с цев с резба си е 17-ка. Само слайда е по-къс с 1-2 сантиметра (примерно). С др. думи нищо не печелиш с G19Х пред G17/5. Или аз не разбирам нещо. Ще обясниш ли?

Още повече, че ако си с механични мерни прибори... по-къс слайд = по-малък sight radius. Което от своя страна, нещо хич не ми се вързва като концепция за стрелба по малки цели на големи за КНО дистанции.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2019, 13:11       Заглавие:  Re: Актуални мерни прибори за Глок [2018]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
темата е мерни пробори за Глок ...

може да отворим др тема за пищофи и техники за Т-Клас, но трябва да се познава спецификата на спорта, и оценъчната система добре

ако е интересно, ще запознаем и дискутираме в тема

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 88 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer