logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 23:32




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Ное 2012, 09:20       Заглавие:  Extreme Euro Open 2013
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 15 Мар 2012, 12:54
Мнения: 17
Dear Shooters,
I would like to personally invite you to the Fifth Extreme Euro Open competition, that takes place from the 6th - 8th of June 2013 at the shooting range in Hodonice, Czech republic. There will be 30 stages prepared for you.

Registration to the match will be open 1.11.2012

Information and registration details can be found on http://2013.extremeeuroopen.eu/ and https://www.facebook.com/pages/IPSC-Ext ... 0901631662

Sincerely,

DVC

Lubor Novák
Match director


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2013, 22:12       Заглавие:  Re: Extreme Euro Open 2013
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
Мама му стара, ама това верно ше се окаже най-якия турнир в Европата! Само резултатите като гледам и ми стига, да се уверя в това. Обаче все съм очаквал, но чак пък такава разлика между първия (тоя изрод Грауфел, естествено) и втория в Продукция не съм очаквал - над 10%!!! Машина е, истински робот!
В Опън не съм изненадан от победителя - Х. Балестерос, за стандарт. също - Х. Диаз, само дето ме е яд на пропуска на Жорката Батков (Г. Батки) да вземе медал ( но тук съм пристрастен, върл фен съм му). За най-мъжката дивизия нямам представа какво се случва, повечето от имената на призьорите са ми непознати. Отново сред DQ-та има известно име - М. Каменичек...
Абе общо взето всичко си е както трябва.!
Един от коментарите в Глобалното Село беше, че това е било най-добрия ЕЕО до сега.

Май ше се окаже прав Mr. Smith като обясняваше, че всяко усилие, за да се участва на този турнир, си струва.

Да сме живи и здрави, ще го посетим един ден...надявам се.

Ето резултатите:
http://2013.extremeeuroopen.eu/index.ph ... s-download

Може да се сравняват и състезатели, дори и от различни дивизии, ето - http://2013.extremeeuroopen.eu/index.ph ... ch/compare

И за финал, видео със стрелбата на шампиона в Дивизия Опън, Х. Балестерос:


_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юни 2013, 08:19       Заглавие:  Re: Extreme Euro Open 2013
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
Много добро представяне на Златомир Миланов - 30-ти в стандарт при изключително силна конкуренция

Браво Злати !!!

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юни 2013, 08:53       Заглавие:  Re: Extreme Euro Open 2013
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Май 2008, 17:21
Мнения: 505
PDT_Armataz_02 PDT_Armataz_01

_________________
Златомир Милчев Миланов

Клуб BULLET;ZAJECAR

SHOOTING TEAM TANFOGLIO BG

http://WWW.BULLET-ZONE.COM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юни 2013, 11:14       Заглавие:  Re: Extreme Euro Open 2013
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
Значи, револверната дивизия - 17 човека - евала. С победителя - Гералд Реитер се запознахме в Словакия, голяма чест му прави, че пердаши дългогодишни състезатели като Немечек и Тибор като маче в дувар, имайки предвид, че стреля с рево едва от 1,5години.
Имахме покана за този тежък турнир, да се надяваме догодина да можем да го посетим - изключително голямо състезание и за съдии и за състезатели :tu:

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юни 2013, 18:37       Заглавие:  Re: Extreme Euro Open 2013
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 23 Юни 2008, 12:51
Мнения: 568
Местоположение: Пловдив
Абе на тоя нямаше ли кой да му вземе пищова да го провери?!?? :-) Имаше места дето все идно ги стреляше по един път, баси.... :D :D :D

_________________
Георги Томов - СК "Седемте хълма"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юни 2013, 19:49       Заглавие:  Re: Extreme Euro Open 2013
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
tomik написа:
Абе на тоя нямаше ли кой да му вземе пищова да го провери?!?? :-) Имаше места дето все идно ги стреляше по един път, баси.... :D :D :D


от видеото е .. т.е. от камерата се получава тован ;)

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юни 2013, 21:17       Заглавие:  Re: Extreme Euro Open 2013
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
Има ли някьде още видео? На другите голями стрелци имам впредвид,особено ще ми е интересно да гледам пак шутофи.Видеото от 2012 е много интересно.Ангус -анус :D пуцал ли е?Набьрзо прегледах резултатите и не го видях това хюмне никьде.

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юни 2013, 22:35       Заглавие:  Re: Extreme Euro Open 2013
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
Естествено, че има и още...

На Злати :tu:




И едно изпълнение на изрода Грауфел:




Същата сцена ( Номер 1), Мирослав Заплетал. Абе, това новия екип на CZ ли е или пича си стреля облечен, както намери за добре? Ако е второто, вече не е част от CZ отбора ли? Стана ми любопитно просто...


_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юни 2013, 23:05       Заглавие:  Re: Extreme Euro Open 2013
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Фев 2011, 23:29
Мнения: 75
Цитат:
Същата сцена ( Номер 1), Мирослав Заплетал. Абе, това новия екип на CZ ли е или пича си стреля облечен, както намери за добре? Ако е второто, вече не е част от CZ отбора ли? Стана ми любопитно просто..

I heard some rumors that Miroslav Zapletal and Robin Sebo are no longer members of CZ Team...!!??

_________________
Miroslav Milovanovic
Practical shooting club IPSC Kobre
IPSC Serbia, Nish


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Юни 2013, 05:57       Заглавие:  Re: Extreme Euro Open 2013
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Misha написа:
Цитат:
Същата сцена ( Номер 1), Мирослав Заплетал. Абе, това новия екип на CZ ли е или пича си стреля облечен, както намери за добре? Ако е второто, вече не е част от CZ отбора ли? Стана ми любопитно просто..

I heard some rumors that Miroslav Zapletal and Robin Sebo are no longer members of CZ Team...!!??


It is true,not rumors. Also Marian Vyshy and Zdenek Lienhe.

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Юни 2013, 06:50       Заглавие:  Re: Extreme Euro Open 2013
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Златко :tu:
Даже си мисля, че от това което се вижда от видеото, като че ли съзнателно стрелка повече за попадения, от колкото за бързина :roll:

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Юни 2013, 16:49       Заглавие:  Re: Extreme Euro Open 2013
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
Много бьрзо си мьрда крачетата,не го виждам кога стьпва на земята.Сьздава илюзията ,че стой вьв вьздуха.Еваларка,все пак не е на 20 години.Като наточена симсонка 50 куб. се набира тоя човек :D

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Юни 2013, 00:41       Заглавие:  Re: Extreme Euro Open 2013
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Май 2008, 17:21
Мнения: 505
Голяма част от махалата бяха на повече от15 метра.В общи линии , преобладавщи бяха сцени сдалечни мини попъри ,попъри и хартии.

_________________
Златомир Милчев Миланов

Клуб BULLET;ZAJECAR

SHOOTING TEAM TANFOGLIO BG

http://WWW.BULLET-ZONE.COM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: andrei p226 R, M-A-V-E-R-I-C-K и 65 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer