logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 16:41




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Сеп 2013, 20:32       Заглавие:  IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Здравейте.

Стрелкови клуб Левски -Любители направи своя секция към клуба - IDPA.
Подготвящият всички желаещи да се включат към тренировките е Ангел Златанов по- известен тук като ubboto (или негов помощник, когато той няма възможност да води тренировките).
Предпочетох го заради опита му в стрелковата подготовка, изключителното старание , което влага, в това което прави и това , че от проведените курсове "Защита в дома" - всички участници бяха изключително доволни от работата с него.

Ще се опитаме да развием и този тип спорт. Повече информация за типа тренировки ще получите от Ангел, от мен - ниските цени на патроните ;)
Всяко едно начало си има трудни моменти и трябва да бъде подкрепено още в зародиш.
Всеки желаещ да се включи към тренировките заплаща 5лв. такса за тренировката, 5лв. ползване на стрелбището. Всички патрони са на доставни цени (9х19мм е на 36ст.) или ползвате свои. До кога ще бъдат тези условия не можем да кажем, но поне няколко месеца.

Първата тренировка ще е този петък 20.09.2013г. от 19.30ч. на Стрелбище Герена.
Следващите тренировки ще бъдат във фиксиран ден и час , но за това ще съобщим допълнително.
Като начало ще бъдат веднъж седмично.

Поздрави от мен :armed:

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Сеп 2013, 23:19       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Също като при курсовете, проведени от нас досега, и IDPA групите считам за удачно да са максимум до 5-6 човека /за тренировка от около три астрономически часа/. Ако стрелящите надхвърлят тази бройка, няма да стигне технологичното време на всеки един от участниците да се обърне нужното внимание, а това би се отразило негативно върху качеството на самото обучение.

Малко повечко, по всяка вероятност, засега ще дойде единствено групата на моите колеги, тъй като на този етап желание за участие изразиха вече над 30 души, но с тях аз ще се оправям.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Сеп 2013, 00:07       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4648
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Великолепна, супер полезна, минимална екипировка и доставяща огромен кеф дисциплина.

Пожелавам четрите правила за безопасност налице и приятни часове на всички. :tu: :armed:

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Сеп 2013, 08:05       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Благодаря Деляне и Геле,
Надявам се да мога да посещавам редовно!
Успех с това приятно начинание :tu:

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Сеп 2013, 08:37       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Благодаря за пожеланията.
Естествено очаквайте, като развитие и сцени и състезания по IDPA.
След няколко дни ще проведем и IDPA-38 състезанието от Шампионата Стрелковите Умения на България.

п.п. За да се включите към тренировките не е нужно да сте член на клуба Стрелкови клуб Левски Любители или да се картотекирате като състезател.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Сеп 2013, 14:13       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 23 Окт 2009, 15:38
Мнения: 145
Местоположение: София
Delian Tsvetanov написа:
Здравейте.

Стрелкови клуб Левски -Любители направи своя секция към клуба - IDPA.
Подготвящият всички желаещи да се включат към тренировките е Ангел Златанов по- известен тук като ubboto (или негов помощник, когато той няма възможност да води тренировките).
Предпочетох го заради опита му в стрелковата подготовка, изключителното старание , което влага, в това което прави и това , че от проведените курсове "Защита в дома" - всички участници бяха изключително доволни от работата с него.

Ще се опитаме да развием и този тип спорт. Повече информация за типа тренировки ще получите от Ангел, от мен - ниските цени на патроните ;)
Всяко едно начало си има трудни моменти и трябва да бъде подкрепено още в зародиш.
Всеки желаещ да се включи към тренировките заплаща 5лв. такса за тренировката, 5лв. ползване на стрелбището. Всички патрони са на доставни цени (9х19мм е на 36ст.) или ползвате свои. До кога ще бъдат тези условия не можем да кажем, но поне няколко месеца.

Първата тренировка ще е този петък 20.09.2013г. от 19.30ч. на Стрелбище Герена.
Следващите тренировки ще бъдат във фиксиран ден и час , но за това ще съобщим допълнително.
Като начало ще бъдат веднъж седмично.

Поздрави от мен :armed:

Най-после! Поздравления.
Ще направя всичко възможно в петък да бъда в уреченото време на уреченото място.
Миналогодишните срещи по тази тема бяхо изключително полезни.
:tu:

_________________
ASTRA A 100


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Сеп 2013, 13:25       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 06 Авг 2013, 09:04
Мнения: 7
Бях на тренировката и си изкарах приятно. Погърмяхме, поприказвахме и т.н.. Само дето ми е малко късно от 19.30ч. И другите са навити да е от 19.00ч. Делян ще каже дали става...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Сеп 2013, 15:41       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
gladiator05 написа:
Бях на тренировката и си изкарах приятно. Погърмяхме, поприказвахме и т.н.. Само дето ми е малко късно от 19.30ч. И другите са навити да е от 19.00ч. Делян ще каже дали става...


Няма проблем за мен.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Сеп 2013, 17:28       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Следваща тренировка - на 29.09. /неделя/

От 14.00 до 16.00 - начинаещи
От 16.00 до 18.00 - напреднали

Ще помоля желаещите да вземат участие да ми пишат на лични, като уточнят в коя от групите желаят да бъдат включени, както и да оставят телефон за обратна връзка! Благодаря!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Сеп 2013, 19:02       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5259
Местоположение: София
Гъдини! Баш по време на отпуската ми! :? :danger:
А дано не Ви мине мерака докато се върна! :-) :tu:

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Сеп 2013, 09:14       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 23 Окт 2009, 15:38
Мнения: 145
Местоположение: София
ubboto написа:
Следваща тренировка - на 29.09. /неделя/

От 14.00 до 16.00 - начинаещи
От 16.00 до 18.00 - напреднали

Ще помоля желаещите да вземат участие да ми пишат на лични, като уточнят в коя от групите желаят да бъдат включени, както и да оставят телефон за обратна връзка! Благодаря!

Пъво да изкажа благодарност на Геле за проведената среща в петък. За мен беше много полезна и ще правя всичко възможно да продължа.
Пуснах ти на лична, но ми се струва полезно и тук да даваме инфо. Добро решение за разделяне на групите на начинаещи и напреднали. Аз ще се включа в "начинаещите".
Искрено се надявам това отлично начинание да продължи. :tu:

_________________
ASTRA A 100


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Сеп 2013, 19:05       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
fedya написа:
Искрено се надявам това отлично начинание да продължи.

С Гелето ще направим каквото можем за да продължи!

Между другото ще има и състезание с някои от класифайърите след около месец и половина.

Повече инфо на фейсбука ще пусна и тук разбира се.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Сеп 2013, 08:17       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Ное 2012, 09:39
Мнения: 179
Местоположение: София
И още един начинаещ в мое лице :DD Само един въпрос към Делян - отмина ли проблема с патроните в калибър .40 ?
Силно се надявам нещата да продължават да се развиват в тази правилна насока :tu:
Успех и респект към Делян и Гелето !

_________________
Антон Николов
Стрелкови клуб Левски-Любители

“O' Great Spirit
help me always to speak the truth quietly,
to listen with an open mind when others speak,
and to remember the peace that may be found in silence.”


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Сеп 2013, 18:13       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
tonton написа:
отмина ли проблема с патроните в калибър .40 ?


Слава на доставчиците - отмина.
Вече имаме 40-ки на нормални цени.

Извинявам се за неудобството на стрелящите, но по едно време никой не можеше да ми достави патрони под 95ст. на бройка. Като сложа едни 20ст. за стрелбището ... става не продаваем. За това и не бях зареждал.

Вече може да се наслаждавате на чешки 40-ки.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Сеп 2013, 19:38       Заглавие:  Re: IDPA - започват тренировки 20.09.2013-петък-19.30ч.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
От сърце приветствам инициативата! Гелето е изключително удачен избор за целта и съм уверен, че ще постигне отлични резултати. Дано начинанието ви провокира и колегите из страната да стартират занимания, за да можем да наберем масовост и IDPA най-сетне да остане устойчиво и по нашите ширини.

Ще опитам да се включа!
Успех приятели!

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer