logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 12:49




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2013, 12:54       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5259
Местоположение: София
Вместо да се дърпате взаимно, не е ли по-добре да се придържаме към предмета на темата или поне някой да разясни гл.9 от НК (напр. на чл.318)?

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2013, 13:46       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Юни 2007, 20:26
Мнения: 1710
Местоположение: deep water
Absolut написа:
Вместо да се дърпате взаимно, не е ли по-добре да се придържаме към предмета на темата или поне някой да разясни гл.9 от НК (напр. на чл.318)?

че кой се дърпа? просто реакция на офтопика на пламен. мислиш ли, че е маловажно?

Чл. 318. Който противозаконно си служи с официален документ, издаден за друго лице, с цел да заблуди длъжностно лице или представител на обществеността, ако извършеното не съставлява по-тежко престъпление, се наказва с лишаване от свобода до две години или с пробация, или с глоба от сто до триста лева.

е що пък точно този чл.? само защото е член и някой може да си го хареса ли? :D много малка глобата по него PDT_Armataz_01_31

_________________
Я счастлив по умолчанию. Пожалуйста, не лезьте в настройки!
Если я тебе не нравлюсь,-застрелись! Я не исправлюсь!
Специални благодарности на азбуката за любезно предоставените букви
HitCo
ETAR IPSC

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2013, 18:29       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 19 Дек 2007, 01:01
Мнения: 441
Местоположение: Бг. - Майна City за сега...
hitco написа:
Absolut написа:
Вместо да се дърпате взаимно, не е ли по-добре да се придържаме към предмета на темата или поне някой да разясни гл.9 от НК (напр. на чл.318)?

че кой се дърпа? просто реакция на офтопика на пламен. мислиш ли, че е маловажно?

Чл. 318. Който противозаконно си служи с официален документ, издаден за друго лице, с цел да заблуди длъжностно лице или представител на обществеността, ако извършеното не съставлява по-тежко престъпление, се наказва с лишаване от свобода до две години или с пробация, или с глоба от сто до триста лева.

е що пък точно този чл.? само защото е член и някой може да си го хареса ли? :D много малка глобата по него PDT_Armataz_01_31


Само за протокола... ти мани, че никой, не си служи с ничии чужди данни, камо ли пък официални такива, че и противозаконно... ами се намираме и в нет пространството за капак :) Тука закони не важат. Никога не са важали и били в сила. В цялото БГ законодателство няма ни един такъв, дето е в състояние да засегне нет пространството и случващото се в него. Поне не и адекватно.

П.С: " офтопика " на Пламен не мисля, че е маловажен... просто е мега НЕНУЖЕН от където и както и да го погледна. Честно казано изобщо не ме интересува в подписа на профила ми, или в този на някой друг какво точно пише... че пък и в нета на всичкото отгоре. По-скоро ме подразни факта, че някой изобщо поставя по такъв начин нещата, флудейки всички теми, под всеки мой коментар ( който всъщност е по съответната тема ). Както изразих и по-горе мнението си... пишем абсолютни небивалици по чуждите теми, и ги пълним наистина с " ОФТОПИК ". Аз лично с това никога не съм имал проблеми, но... все пак се опитвам да се съобразявам малко от малко, а когато имам някакви конкретни претенции към някой и нещо... заявявам ги на място и пред съответния човек, а не на всеослушание.

Та... нека се придържаме към темата от заглавието все пак. Намирам я за доста показателна и красноречива относно това кои марки, системи и модели са " вървежни ", и са се наложили като лидери в тези среди и тип стрелба.

_________________
Мариян LORDA Михайлов - Пловдив

За връзка с моя милост ->
Skype: Muri4ko
FB: https://www.facebook.com/maryan.bg

" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2013, 18:30       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 19 Дек 2007, 01:01
Мнения: 441
Местоположение: Бг. - Майна City за сега...
Относно " офтопика " съм пас от тук нататък аз.

_________________
Мариян LORDA Михайлов - Пловдив

За връзка с моя милост ->
Skype: Muri4ko
FB: https://www.facebook.com/maryan.bg

" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2013, 19:16       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 12 Юли 2006, 10:05
Мнения: 918
Колеги, дали някой от състезателите по света използва пистолелети от марката Perazzi за IPSC?
Любопитно ми е, защото зная, че имат модели, а в ловната стрелба от години са законодатели...
Изключвам скъпотията като очевиден минус. :D

_________________
Милен Господинов
Клуб по ловна стрелба "Пиргос"

http://www.pirgos-shooting.org


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2013, 19:37       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5259
Местоположение: София
Я дай линк към някой пищов.

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2013, 19:40       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
Кой ги знае... Нищо чудно да има. Те са един от най-многобройните региони. Да сме живи и здрави, тази година на европейското може и да се отдаде случай да разберем. Стига да може човек да им вземе думата и да ги попита. Няма такава шумна сган... Като се замисля, май само филипинците ги бият :D.
Верно, я дай линк...

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2013, 19:43       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Юни 2006, 21:05
Мнения: 1411
Местоположение: Пловдив
Те не произвеждат пистолети!
За справка тук:

http://www.perazzi.com/

Но са царе на пушките :tu:

_________________
Георги Алексиев
СК "Седемте хълма" Пловдив

http://www.vbox7.com/play:aab8b150


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2013, 20:35       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 12 Юли 2006, 10:05
Мнения: 918
Не мога да дам линк, така като гледам сайта им сякаш съм се объркал. Откъде ми хрумна обаче ? PDT_Armataz_01_22
Имах чувството, че съм виждал и чувал нещо и за това попитах тук. Може би е моя грешка, сори.

П.П. Може пък да е време да се видя с доктора :DD

_________________
Милен Господинов
Клуб по ловна стрелба "Пиргос"

http://www.pirgos-shooting.org


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2013, 21:22       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
dalagg написа:
http://www.perazz


ееехххххх :P

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2013, 21:46       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 24 Яну 2012, 22:06
Мнения: 132
Градски, да не се бъркаш с едни други италианци -Pardini. http://www.pardini.it/weapon/ipsc_and_defence_GT40_ipsc.asp
Отдавна съм го гледал тоя модел, ама уви -само на картинки и по чужди форуми -само хубави неща пишат.
Bernardelli също преди години са правили пищови, сега вече не.
То при италианците аз така се омотвам -някой път имената им звучат сходно. И като стана дума за харни италиански пищови тия някой виждал ли ги е на живо: http://www.adccustom.com/
.. еехх..колко ми текаха лигите докато зяпах тоя сайт... :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Фев 2013, 13:19       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
Off-topic: Благодаря на Мариян LORDA Михайлов за коректното му поведение и му се извинявам, ако съм го засегнал.

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Фев 2013, 18:51       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 12 Юли 2006, 10:05
Мнения: 918
seaman написа:
Градски, да не се бъркаш с едни други италианци -Pardini. http://www.pardini.it/weapon/ipsc_and_defence_GT40_ipsc.asp
Отдавна съм го гледал тоя модел, ама уви -само на картинки и по чужди форуми -само хубави неща пишат.
Bernardelli също преди години са правили пищови, сега вече не.
То при италианците аз така се омотвам -някой път имената им звучат сходно. И като стана дума за харни италиански пищови тия някой виждал ли ги е на живо: http://www.adccustom.com/
.. еехх..колко ми текаха лигите докато зяпах тоя сайт... :-)



Не се бъркам, днес цял ден преживявах срама. :D И накрая се сетих за злодея, който ме излъга и насади на пачи яйца. Ще го питам сега нерде Пераци, нерде Пардини дева и катаджията пенсионер дева... :danger: Освен, че и двете са с П и трещят за други прилики на тоя етап не се сещам...Ма срама си е за мен де.. :oops:

_________________
Милен Господинов
Клуб по ловна стрелба "Пиргос"

http://www.pirgos-shooting.org


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Фев 2013, 22:36       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Милен написа:
Освен, че и двете са с П и трещят за други прилики на тоя етап не се сещам...
Е как не се сещаш? - италиянски са и двете марки. Това да не би да не е прилика :joke:

П.С.: като ги гледах тези Пардини от линка се сетих за оня виц, дето дядото с Жигулата питал баровеца с Бентли-то що тъй не се купували много тези коли :D

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2013, 22:13       Заглавие:  Re: Оръжията на ТОП 20 PRD стрелците от IPSC WORLD SHOOT XVI
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 12 Юли 2006, 10:05
Мнения: 918
JDredd написа:
Милен написа:
Освен, че и двете са с П и трещят за други прилики на тоя етап не се сещам...
Е как не се сещаш? - италиянски са и двете марки. Това да не би да не е прилика :joke:



Абе с адвокатски номера може и да ги докараме до почти пълна идентичност. Имат УСМ, имат цев, кво още? Няма съмнение, че вероятно се касае за твърде сходни системи оръжие, и като се замисли човек - може и да са почти еднакви.... :P

Иначе по темата - мисля си, че преобладаващата марка, използвана при водещите състезатели, не е следствие на това, че е най-добра. В смисъл, и аз доскоро имах едно рено, което дотолкова ме вбеси, че предпочетох да го дам на морга без пари, без да се тревожа особено относно това, че рено са един от водещите тимове във Ф1. Ако аз бях пилот там обаче едва ли щях да изпитам този шок и ужас, който ме обзе преди има няма 20 дена. Ако бях такъв пилот, може би щях да имам рено, което да не се чупи на всеки 20 минути. :-)

_________________
Милен Господинов
Клуб по ловна стрелба "Пиргос"

http://www.pirgos-shooting.org


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer