logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 16:01




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 15:33       Заглавие:  Размисли и страсти за ЕРЦ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Юли 2007, 19:54
Мнения: 1993
Местоположение: София
разделих темата и я преместих от основния форум на ЕРЦ

темата започва от тази за БГ стрелците на ЕРЦ

Ivo III






mihi написа:
За ОПЪН не изпитах никакви колебания и го определих от раз


Нещо аз ли не разбрах? Отборите еднолично ли се определят вече? Не би ли трябвало това да стане на някакъв официален форум? Я заседание на УС, я на общо събрание на федерацията.

До колкото си спомням в основния мач щяха да стрелят тримата, които са заели първите места, т.е. Калоян, Методи и Малина. Сега се оказва, че има два отбора по 4 човека. Явно слотовете са нарастнали до осем. Но за това обикновените педерасти, извинете, стрелци научават последни и са поставени пред свършен факт. А и като се загледа човек странна подредба: в ОПЪН са Мангъров(който няма нито едно състзание по карабини миналата година), Любо Енчев(който е четвърти), Светьо Славов(който е шести) и Тони Стоянов(който е девети). И това БЕЗ КОЛЕБАНИЯ!!!

В стандарт е малко по-леко. Методи и Живко са първи и втори, Росен със сигурност щеше да е пред мен и пред Живко, а може би и преди Методи, ако беше направил три състезания. Но Артьом е ДВАНАЙСТИ!!! Колко да е показал през април? Не отричам, че той стреля много добре и има данни. Но сте пренебрегнали ОСЕМ човека от годишното класиране, които са преди него. Вярно, че става дума и за пари. Малко хора могат да извадят 1000 лв. за всичко. Но поне можеше да ги попитате. Едно писмо: така и така, имаме още слотове, мислим да направим отбор в стандарт. Имаш ли възможност и желание да се включиш?

За финал искам да кажа, че нито аз, нито Ради сме мислили да стреляме на основния мач. Дори и да ни бяха предложили, щях да откажа. Защо, това е друг въпрос и няма нужда да занимава всички с лични проблеми. Но остава грчивото усещане, че нещта пак са подредени. А не заслужени.

_________________
best rgds

Иво "TheBoss" Босев
DSC ALPHA

Изображение
"...await the right moment for one, and only one, well aimed shot..." V. Zaytzev


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 15:50       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
Босев - ако си мъж - се извини - щото си наприказвал пълни дивотии

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 15:56       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
mihi написа:
Босев - ако си мъж - се извини - щото си наприказвал пълни дивотии


Босев на базата на какво правиш тези заключения ?????

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 16:22       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2010, 22:48
Мнения: 1045
Местоположение: Sofia
TheBoss написа:
А и като се загледа човек странна подредба: в ОПЪН са Мангъров(който няма нито едно състзание по карабини миналата година), Любо Енчев(който е четвърти), Светьо Славов(който е шести) и Тони Стоянов(който е девети). И това БЕЗ КОЛЕБАНИЯ!!!

не че ми е работа, ма Open ми е на сърце .. прегледах класирането от Търново за OPEN
в 10-ката има петима ...
-Живко (и то със стандарт) 2 - 78.99%
-Калоян 6 - 74.89%
-Топалов 7 - 74.74%
-Боби 9 - 68.91%
-Криси 10 - 65.87%


Последните 3-ма за пръв път Хващат пушка .. а и на пушката и беше за първи път ..... Това ме кара да се съглася с избора в Open .

_________________
Никола Топалов
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 17:47       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Юли 2007, 19:54
Мнения: 1993
Местоположение: София
mihi написа:
Босев - ако си мъж - се извини - щото си наприказвал пълни дивотии

Точно, защото съм мъж, който стои зад думите си няма да се извиня. Съгласно решението на ОС на основния мач стрелят тримата заели 1-во място. Толкова!!! В Търново пред твоя офис говорихме за това и ти ми каза следното: има три слота, но сме се разбрали да стреля всеки, който иска. НО, в премача. За сметка на това ще помага с каквото може. И тогава аз ти предложих с Ради да помагаме. Какво точно не съм разбрал в казаното от теб? Че, ако си платя таксите ще стрелям в основния мач? И какъв е тогава смисълът на годишното класиране и решението на ОС?

MarsBeta написа:
Последните 3-ма за пръв път Хващат пушка .. а и на пушката и беше за първи път ..... Това ме кара да се съглася с избора в Open .

Кольо, болшинството хванаха пушките миналата година. Погледни 2010 - 6 състезателя в стандарт и 8 в опън!!! За 2011 са общо 53(дай боже да са по толкова във всяка отделна дивизия). И аз стрелям с АК от години, но и на мен миналата година ми беше първи сезон. И да ти кажа, разликата от произведените гилзи по полигоните и това, което правим тук е огромна. Т.е. всички се учим в движение. Та думата ми е не кой, а как?

Тодоре, не правя заключения, а излагам факти. Част от тях са от таблицата на Михтиев, част - от годишното класиране. Има и решение на ОС, което ти, като председател на клуб, би трябвало да знаеш в пъти по-добре от мен. Има и други неща, които научих в последствие, но няма смисъл да ги излагам тук. Те с нищо няма да променят написаното от мен.

Михтиев, свързах се по телефона с Милко Михалков, който по твоите думи не ти вдигал. Той ме увери, че няма такова нещо. Обясних му за парите, които не са преведени. И въпреки, че ти е обяснено какво се е случило с тях и защо не си ги получил, имаш моите уверения, че по-късно тази вечер или утре сутринта АЗ ще ги преведа по сметката на федерацията.

_________________
best rgds

Иво "TheBoss" Босев
DSC ALPHA

Изображение
"...await the right moment for one, and only one, well aimed shot..." V. Zaytzev


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 18:28       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
Искам да стане ясно кой е сгрешил, ако ще и Бързилов да ме нарече пак интригант. Че и на мен ми писна УС да ни наричат с обидни думи за щяло и нещяло.
Нека Михтиев да каже по какви съображения е подредил участниците за стрелба. И всичко ще се изясни.

А ОС го забрави че по устава на БФДС, ОС предлага на УС и ТО ако реши се съобразява с предложенията.

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 18:44       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
Босев, разочарован съм от начина ти на мислене и пълната ти неспособност да вникнеш в елементарни неща.

На ОС решихме следното:

1. КВОТИТЕ са само 3 – Полагат се на шампионите – Калоян, Методи, Малина
2. Цената на слот за БГ стрелец да е 250 лева.
3. Да се даде възможност на всеки БГ стрелец, който желае да стреля – да го направи на премача.
4. Организаторите да направят всичко възможно да си набавим допълнителни слотове за основния мач.
5. Да се даде възможност на всеки, който може и иска да работи да си отработи слота с поне пет трудодни на рейнджа при строителството или като работи като РО или хелпър.


КАКВО СЕ СЛУЧИ:

1. Калоян реши че ще работи като РО и ще стреля на премач, за да не плаща слот. Впоследствие му влязоха други бръмбари в главата, разсърди се и обяви, че се отказва от всички участия.
2. Малина обяви, че иска да помогне максимално, ще стреля на премач и ще е РО на основния.
3. Методи обеща да построи пет сцени за пет работни дни с хората от клуба си, като с това отработва слота си и освен това, ще работи като РО на премач.


МЕЖДУВРЕМЕННО, след дълга и тежка кореспонденция с Канада, извоювахме правото си да преразпределяме слотове за основния мач.

ПОЗВЪНИХ ЛИЧНО НА ВСИЧКИ СТРЕЛЦИ С КАРАБИНА ПРЕЗ МИНАЛАТА ГОДИНА и на Председателите на клубове

РЕЗУЛТАТА Е ТОЗИ В ТАБЛИЦАТА


„За ОПЪН не изпитах никакви колебания и го определих от раз” – това е ирония бе

ИМА САМО 4 ЖЕЛАЕЩИ – отборите са от по 4 човека и отбор може да стреля САМО В основен мач



АКО ЩЕШ се извинявай – но загуби уважението ми с тия простотии


Колкото до клубните ви проблеми – не са за дискутиране в тази тема, но ФАКТ е, че сте единствения клуб със задължения към Федерацията, а вече мина средата на годината

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 18:48       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
Mistar cz написа:
.......на мен ми писна УС да ни наричат с обидни думи за щяло и нещяло.


Тошко, пак яхна интригата ! Не си спомням някой да те е обиждал :evil:

Я кажи сега кой ползва обидни думички - я виж по горните постове - кой нарича стрелците обикновенни педерасти или че обикновенните стрелци са педерасти - вече и аз се обърках :? :DD

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 19:13       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2010, 22:48
Мнения: 1045
Местоположение: Sofia
Темата върви в креатива посока ....
Педерасите минаха, предполагам че и гъзовете(та педерас без гъЗ, педерас ли е ?) ... и ще стигнем до края на всяка мАжка беседа, а именно лайната :D :D :D :D :D :D тогава ще се вкюча пак :D :D :D :D :D

И навън е топло, това е защото не пуша, но пък имам цветен телевизор, а и тока ми е висок и затова слушам радио в банята, че топлата вода ми е на бойлер а няамам паста за зъби та затова измих чиниите .....
PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22

без коментар, ако не сте ме разбрали то е защото от 5 дена не бях чел форума .. и днес прочетох ... всъщност още не съм разбрал какво прочетох .. но хубаво си помислете .. на това края му е ясен ...

_________________
Никола Топалов
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 21:49       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
mihi написа:
Я кажи сега кой ползва обидни думички - я виж по горните постове - кой нарича стрелците обикновенни педерасти или че обикновенните стрелци са педерасти - вече и аз се обърках :? :DD


Оооо в лични разговори УС-то не пести определения ама сме ви свикнали, но Светльо с неговата ПЕДЕРАЦИЯ и с връщането на лиценза е направо върха. Имам стрелец който се отказа от ИПСЦ-то заради това.

Ей аз нали нямах достъп до тоя подфорум така става като не ме банвате навреме.....

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 22:15       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Да не пропускаме и контрабандистите в БФДС :x ама и за това си има друга тема (някои станаха неудобни и са баннати оттам)

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 22:51       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Като няма слотове-проблем, като има слотове пак проблем. :surp:
Кво точно искате, знаете ли въобще...

Тоше,
думите ми за педерация, макар в повечето случаи казани и като на шега, явно са си много на място, щото нещата се изпедерастяват наистина. Всеки нещо не му е наред, ус-то му е виновно и само бучи и сипе критики. Но колко от бучащите направиха нещо за да го има сега и европейско, и полигона, и още други неща?! Колко сериозни поста има в темата за треньорите, примерно?! Ама има цела тема за психоанализата, психиатрите и кой кого искал да преебе!!!

Въпросите са риторични, но поне като не работите за общия интерес, не пречете.

Твоя стрелец, дето се бил отказал заради това, ако е така наистина, може и да си е помислил, ча като се върне лиценза може да му истине и разрешителното... Само предположение, не знам какъв е случая, но допускам и такъв вариант. Иначе не ми седи въобще сериозно това.

Дай пример за кои лични разговори споменаваш. Имахне събрание през януари и лично аз казах достатъчно ясно неща. Ако някой се е обидил, то не е защото съм казал нещо обидно, а прсто по-дирекно са назовани нещата... за мое лично съжаление.

Кусев,
За контрабандистите е това - ще бъдат банвани отвсякъде и така до второ пришествие. Освен това, да не смесваме неудобството с контрабанда, макар и за едни да удобно, за повечето не е, а още по-малко в смисъла, в който се опитваш да го употребяваш.

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 23:04       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1402
Местоположение: Стара Загора
Като подскачате имайте едно на ум: повечето драми и конспирации са плод най-вече на собствените ни разстроени личности. От невръстни парчета се учим да проектираме вина на хората около нас.

Детска работа - подскачайте си - готино е от един инфантилен ъгъл, ама не пипайте УС на БФДС, че други идиоти да работят без пари няма да намерим :-)

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 23:14       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
Пичове,
"Егото" е велико нещо и се надявам всеки да го има. Но що не го заключите в касите с оръжията, докато не мине поне Европейското първенство?
Последното нещо, от което се нуждаят хората, които са се нагърбили с тази непосилна задача, са простотии от подобен род!
Който няма да помага, поне да не пречи.

Извинявам се, но не се сдържах. Казвам горното с най-добри чувства и пожелания.

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2012, 23:21       Заглавие:  Re: БГ СТРЕЛЦИ НА ЕRC2012
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Абе, михтияв, е са го загледах тоя списък :surp: поне за половин премач да ме беше записал. :evil:

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: NP и 57 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer