logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 23:50




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Авг 2010, 03:07       Заглавие:  Re: Тези са маниаци
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 01:37
Мнения: 353
Местоположение: София
На линия съм, няма да пропусна редкия шанс да му чуя гласеца :)


Mr. Smith написа:
marlex написа:
TheGunMan написа:
http://www.ar15.com/forums/topic.html?b=3&f=4&t=292695

вижте това, може да ви хареса ;)


Аз бих сторил същото ако вкарам АК47С в калъф за цигулка :)
С тази пяна / или дунапред / стават чудеса, но трябва преди това да се намери подходяща твърда кутия.
Все си мисля, че е по-добре да си купя нещо готово, което да пасва на новата ми придобивка със сложното име DA-SASR-10S :):):)
отколкото да си правя сам.Но иначе е много идейно.10х

А по-горното наистина мнго ми хареса и ако не го намеря с онлайн деливери, ще търсим връзки зад океана ;)


ако си на линия в четвуртъка, ще ти подаря един калъф - мек, зелен за разглобена ловна пушка. Късичък е и точно се събере DA-SASR-10S-а. :D

_________________
Marlex, СК Динамик Армс
May the enforcement be with you!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Авг 2010, 16:40       Заглавие:  Re: Тези са маниаци
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Четейки това:
Jose написа:
Съществува разбира се и евтина алтернатива - калъф за двуцевка (разглобена)... Има ги навсякъде за никакви пари. Според мен АКС-а спокойно ще се събере без поставен пълнител разбира се...

Mr. Smith написа:
... ще ти подаря един калъф - мек, зелен за разглобена ловна пушка. Късичък е и точно се събере DA-SASR-10S-а. :D

Ме накара временно да се откажа от това:
JDredd написа:
Пичове, благодаря на всички ви за отзивчивостта, но предложенията по-горе ме карат да се обърна към услугите на Бай Жеко - тапицера от гр. Мартен, комуто да възложа да ми ушие custom калъф за SASR-a.
и все пак да пробвам идеята.

Получи се по-добре, отколкото очаквах, защото артисва съвсем малко свободно място, а оръжието не се движи из калъфа (нещо, което ме хвърля в ужас, когато стане), а стои добре притиснато между страните, което пък не води до нужда от допълнителни пристягащи коланчета вътре.

Изображение
Изображение

И макар и да не му е тук мястото, искам да споделя нещо, което установих, че върши работа: газовата тръба се чисти много удобно с четка с найлонов косъм, предназначена за гладкоцевно 16к. (на 12к косъма иде малко дълъг, смачква се повече и не трие така добре). Сдобих се с такава за 0.80 лв. и накрая само подсушавам с парцалче, свито на топка.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Авг 2010, 23:17       Заглавие:  Re: Тези са маниаци
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 01:37
Мнения: 353
Местоположение: София
Четейки това:
Jose написа:
Съществува разбира се и евтина алтернатива - калъф за двуцевка (разглобена)... Има ги навсякъде за никакви пари. Според мен АКС-а спокойно ще се събере без поставен пълнител разбира се...

Mr. Smith написа:
... ще ти подаря един калъф - мек, зелен за разглобена ловна пушка. Късичък е и точно се събере DA-SASR-10S-а. :D

Ме накара временно да се откажа от това:
JDredd написа:
Пичове, благодаря на всички ви за отзивчивостта, но предложенията по-горе ме карат да се обърна към услугите на Бай Жеко - тапицера от гр. Мартен, комуто да възложа да ми ушие custom калъф за SASR-a.


Еми на мен точно такова ми подариха - не тази марка, но калъфа е идентичен - интересното е, че аз хващам и 4 пълноразмерни пълнителя в него, подредени под оръжието:)

Благодаря на Светльо за подаръка!!!
:)

_________________
Marlex, СК Динамик Армс
May the enforcement be with you!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Авг 2010, 23:27       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
малко извън темата .. но знаете ли какво е ... тази енергийна точка
точно над закопчалката на пълнителя :DD

Изображение

явно някои се е раздвал прекалено :D

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: andrei p226 R и 60 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer