logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 10:45




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 70 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 11:14       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Мар 2011, 21:37
Мнения: 140
Местоположение: Стара Загора
ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ , КОИТО НИ ПРЕДСТАВИХА НАЙ- ДОБРЕ НА VІІ DELTA OPEN CUP - Белград. :tu: :tu: :tu:
При мен се получиха някакви странни грешки в статистиката.
Напр. 7 сцена , моите резултати , които бяха 28А ; 2С и време 30.50 , бяха написани на Златомир Златев, а неговите, които бяха 16А ; 9С ;3D и 2MI за време 27.92 бяха сложени на мен. В статистиката казаха , че ще поправят грешката , но уви. Грешката си остана непоправена , което доведе до промяна в класирането.

"СТЪКМИСТИКАТА " НЕ Е ПОБЕДА !!!

_________________
Динко Желев
НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 11:58       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4050
Местоположение: Shooting range Proshooter
Както на всяко друго състезание и тука си имаше верифиации - 1 час. Показваш, доказваш и коригират. Още повече, че и Малина е там и няма езикова бариера.
Всеки сам се грижи за собствените си резултати и си отстоява правата. Именно по време на верификациите германците в Класик див. подадоха контестация, че са им разменени резултатите и това доведе до промяна в класирането и то такава, че втория в крайна сметка отиде четвърти. В нашия скуад такива обърквания се случиха на два пъти, но заинтересованите ги коригираха веднага и на място и драми нямаше. Какви "стъкмистики" и какви "победи" - кой, кого и за какво ????

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРЕДСТАВИЛИ СЕ ДОСТОЙНО !!!!
Ето и снимка на всички взели участие и в награждаването - без значение от класирането им.

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 14:05       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
Браво на всички и честито на медалистите :tu:. Разбрах, че бил много як турнир, сцените били страхотни и по-важното е, да сте се забавлявали истински и от сърце.

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 14:09       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31411
Местоположение: Sofia
hitman47 написа:
Както на всяко друго състезание и тука си имаше верифиации - 1 час. Показваш, доказваш и коригират. Още повече, че и Малина е там и няма езикова бариера.
Всеки сам се грижи за собствените си резултати и си отстоява правата. Именно по време на верификациите германците в Класик див. подадоха контестация, че са им разменени резултатите и това доведе до промяна в класирането и то такава, че втория в крайна сметка отиде четвърти. В нашия скуад такива обърквания се случиха на два пъти, но заинтересованите ги коригираха веднага и на място и драми нямаше. Какви "стъкмистики" и какви "победи" - кой, кого и за какво ????

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРЕДСТАВИЛИ СЕ ДОСТОЙНО !!!!
Ето и снимка на всички взели участие и в награждаването - без значение от класирането им.


Браво за успехите и за хубавата снимка :) идеална е за сайта ни
ако нещо не се документира в сайт или в ФБ значи не се е случило или си остава там :) и забравя за дни

хубава трибуна, знамена, чисти плочки, усмихнати спретнато облечени състезатели, медали купи
с две думи ... страхотна снимка! страхотен имидж на БФДС

ПП: тази снимка е ценна за БФДС почти колкото постигнатите резултати!

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 14:12       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 04 Окт 2006, 20:41
Мнения: 71
Местоположение: София
strafbat kombat написа:
И аз показах и доказах по време на верификацията и обещаха да коригират, но не го направиха.


Знаеш ли кое е интересно: ти как разбра, че не са коригирани? Когато някои има интерес, ходи, проверява, гледа, пита, а не си тръгва.
Или просто трябва някой друг да е виновен, че когато си подписвате листите, не гледате на какво се подписвате? Приложена ти е верификацията, съгласно официалната версия на програмата от която е извадено класирането. Мисля, че ми дължиш нещо - на мен лично и на колегата.


Прикачени файлове:
Zelev.pdf [62.59 KiB]
335 пъти

_________________
Малина Крумова
КДС Ронин
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 14:35       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ, след уточнението от Малина и изяснената фактология да разчистят темата.

Отличен турнир, на който БФДС заяви много сериозно позициите си. Водих разговори с организаторите, които сами ми посочиха удвоения брой участници от България.

Когато сме голяма група, към нас има интерес от всички. Дойдоха организатори на два големи турнира при мен, за да водим разговори за участието ни там. Разбира се едно от условията е и тяхно гостуване. Това е определящо освен за популяризиране на региона, но и за повишаване уменията на стрелцте ни, които не излизат навън.

Благодарение на това всички сме имали възможност да стреляме с №2 в Продукшън на Европа на няколко състезания на Беляковец.

За това ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на всички, които бяха на Делтата, на приятелките им, които ги подкрепиха и придаваха различен облик на отбора ни освен с красотата си, но и с подкрепата и интереса. Благодаря и на брата на Малина, който ни съпровождаше по сцените и помагаше с каквото може. Медалите са гордост, но най-важното е развитието на БФДС, за което е важен всеки един от нас!!!

Има какво да си коментираме със състезателите, но не тук е мястото за негативизъм и глупости!

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 14:38       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4050
Местоположение: Shooting range Proshooter
Пламенти, забавлявахме се искренно. С Жорката си имахме закачка и мисля, че освен за нас успяхме да допринесем за доброто настроение и на целия скуад. Имаше настроение, имаше екипност, имаше и взаимопомощ - логистична и тактическа. Изкарахме си супер. :tu: :tu: :tu: :tu:


За съжаление, както винаги и то по правило в Белград има състезатели от БФДС, които показват, че състезателния дух, доброто възпитание и уважение към съотборниците и организаторите са последните неща които ги интересуват. След поста на Малина Крумова, която беше официален статистик на турнира, мисля че извинението което тя иска е задължително. Откритото обвинение, че не си е свършила работата и е ощетила състезател е повече от уронващо престижа - то е обидно, както за нея така и за БФДС. Личното отношение към мен е без значение. На въпросната личност отдавна съм дал "Ignorе". Считам, че УС на БФДС трябва да вземе отношение по този казус - не може по такъв негативен начин да се коментира в официалния форум на Федерацията.

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 15:18       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Май 2008, 17:21
Мнения: 505
[YouTube][/
http://youtu.be/k776sFjUUZs







YouTube]

_________________
Златомир Милчев Миланов

Клуб BULLET;ZAJECAR

SHOOTING TEAM TANFOGLIO BG

http://WWW.BULLET-ZONE.COM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 15:24       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1404
Местоположение: Стара Загора
Златко пъргав като катеричка :-)

Малина някъде има ли я цялата верификация - че е интересно как са стреляли майсторите...аз лично видях че и боговете грешат и ми е много интересно да разбера какво си позволяват като грешки и как компенсират...

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 15:51       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
Мога да споделя опит като RO.

От цялото състезание фуул скоринг имат по 1-2 души на средни и дълги сцени. Грандовете взеха моята сцена с изключителна елементарност на движенията. Дори се учудих и липсата на привидна динамика ме караше да мисля, че са много бавни, но таймера показваше рекордни времена :oops:

Стрелбата им бе премерена спрямо сцената. На №3 където работих аз бяха 10 чисти мишени и 3 метала на къси разстояния видими през 3 прозореца. Ясно беше, че времето е определящо, а не толкова точността. Това подведе доста опитни стрелци и натрещяха D-ти и М-исове, което ги прееба.

Мариян Вишни ми направи лошо впечатление, че за втора Делта лъже съзнателно в екипировката и при мен лично за втори път се прави, че не разбира за какво става въпрос и за втори път ходи до сейфтито с отвертката :oops:

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 15:51       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
Но определено ще бъде интересно да се видят всички сцени по верификацията им

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 15:52       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Мар 2011, 21:37
Мнения: 140
Местоположение: Стара Загора
shiboi написа:
Знаеш ли кое е интересно: ти как разбра, че не са коригирани? Когато някои има интерес, ходи, проверява, гледа, пита, а не си тръгва.
Или просто трябва някой друг да е виновен, че когато си подписвате листите, не гледате на какво се подписвате? Приложена ти е верификацията, съгласно официалната версия на програмата от която е извадено класирането. Мисля, че ми дължиш нещо - на мен лично и на колегата.


Малина, не съм опрекнал никой ,че не си е свършил работата. Това го раздухва въпросното "Човече" и не желая то да използва случая за собствени цели. Грешката е моя наистина ,че не изчаках до края , за да видя дали е направена корекция в класирането.
Не искам повече да коментирам случая. Това вече е зад гърба ми. :-) :tu:

_________________
Динко Желев
НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 16:08       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Резултати и по сцени, така по-ясно може да се види кой къде е дръпнал...


Прикачени файлове:
Stage.pdf [774.46 KiB]
339 пъти

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 16:09       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
И скуад 1 :-)
Пък скоро и видео...
Прикачени файлове:
SQUAD 1.bmp [1.98 MiB]
7 пъти

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2013, 16:16       Заглавие:  Re: VI Open Delta Cup Белград-Сърбия
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Май 2008, 17:21
Мнения: 505
chernia написа:
Златко пъргав като катеричка
:D :tu:

_________________
Златомир Милчев Миланов

Клуб BULLET;ZAJECAR

SHOOTING TEAM TANFOGLIO BG

http://WWW.BULLET-ZONE.COM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 70 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Todor Balinov, VeselinSazdov и 248 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer