logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 21:55




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Юли 2020, 22:33       Заглавие:  2 бр. китайски реплики на у-во за бързо пълнене UpLULA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Привет на всички!

Както е казано в заглавието - продавам 2 броя китайски реплики на устройство за бързо пълнене на пълнители UpLULA. Стават за практически всички двуредови (преминаващи в едноредови) пълнители в 9х19 и .40. За .45АСР не съм пробвал, макар производителят да твърди, че стават и за тях.

Цена: 30 лв. за брой

Причина за продажбата и цената: изделията бяха поръчани отпреди пандемията за "приятели". Цената беше по 18 долара бройката. Предвид обстоятелствата доставката се забави страшно много, а цената на изделията в Китай падна на около 12 долара и "приятелите" хапнаха шоколад "Кума Лиса".
Да, никого няма да лъжа: ако си ги поръчате в момента - ще ги платите по 12 долара някъде. Но кога ще дойдат и дали въобще ще дойдат - никой не може да каже. Затова ако не ви бърка разликата в цената и ако не ви се чака - аз съм вашият човек :wink: Или пък не съм... Кой да каже? - решавате вие.

Изделията се намират в гр. Русе и могат да бъдат предадени лично, по нарочен човек, или на стрелково мероприятие.
Едно такова много подходящо е ей това: http://thegunman-bg.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=19720

За заявяване на желание за покупка - тук в темата, а подробности на ЛС.

P.S. скоро много вероятно ще има и една радиостанция Baofeng UV-5R по програмата "Вторият акъл на българина".

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2020, 22:11       Заглавие:  Re: 2 бр. китайски реплики на у-во за бързо пълнене UpLULA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Едната пълначка е запазена за slaf4u за 19.07 - мероприятието от линка в горния ми постинг.

Другата също ще е с мен тогава. Някой може да реши, че точно на Купа България не си заслужава да си убива пръстите с пълнене на ръка :wink:

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Юли 2020, 19:45       Заглавие:  Re: 2 бр. китайски реплики на у-во за бързо пълнене UpLULA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Продадени

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: K0kall, Sidorovic и 39 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer