logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 23:48




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2014, 18:57       Заглавие:  Re: Борснейк (Boresnake) - групова поръчка
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 10 Яну 2007, 08:58
Мнения: 343
Местоположение: Sofia
[quote="Павел"]Нищо не объркваш, но за пореден път се убеждавам в магическата сила на капарото, като стимулант за търпение ;)

Със здраве да си ги ползваш!


[quote="hitco"]21 бр. !
днес ми подариха две 9 мм. чисто нови змии.
извинявай ако обърквам нещо...[/quote][/quote]

Павка,
приятелски съвет - не капаро, а 100% плащане авансово. Това е истината, другото е али бали.

_________________
Борислав Кабакчиев
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"
СК "Левъл 6"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юли 2014, 13:00       Заглавие:  Re: Борснейк (Boresnake) - групова поръчка
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 23 Дек 2010, 18:07
Мнения: 155
:tu: Отсега нататък така ще е.


Bobi написа:
Павка,
приятелски съвет - не капаро, а 100% плащане авансово. Това е истината, другото е али бали.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юли 2014, 16:57       Заглавие:  Re: Борснейк (Boresnake) - групова поръчка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Юни 2007, 20:26
Мнения: 1710
Местоположение: deep water
Павел написа:
Нищо не объркваш, но за пореден път се убеждавам в магическата сила на капарото, като стимулант за търпение ;) Със здраве да си ги ползваш!

радвам се, че не обърквам нищо. и точно затова се учудвам на реакцията ти, както и на тази на Bobi (не разбрах само в качеството му на какъв- консултант, посредник, адвокат...?)
и за да е ясно за какво става дума ще отбележа, че ако имаше изискване за капаро и дума нямаше да става за връщането му- капарото си е капаро! няма човек, който е имал вземане-даване с мен да се оплаче, че е ощетен по някакъв начин!
освен това, от поста ти
Павел написа:
Дотук 22бр, други желаещи? ;)
разбрах, че събирането на заявки продължава... но ако беше отговорил, че е проблем, щеше да си получиш въпросните 20 лв. без да питам даже кога ще пристигне стоката, септември или декември. в моя случай не става дума за търпение. пък и моето е волско.
благодаря ти за пожеланието!

_________________
Я счастлив по умолчанию. Пожалуйста, не лезьте в настройки!
Если я тебе не нравлюсь,-застрелись! Я не исправлюсь!
Специални благодарности на азбуката за любезно предоставените букви
HitCo
ETAR IPSC

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юли 2014, 18:48       Заглавие:  Re: Борснейк (Boresnake) - групова поръчка
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 23 Дек 2010, 18:07
Мнения: 155
Закачката беше с най-добри чувства, знам че каквото и да беше условието, не би имал проблем.

Жив и здрав и не позволявай на слънцето, оставката на правителството и/или липсата на пари за 3 месеца на Малдивите да отнеме чувството ти за хумор! :D


hitco написа:
Павел написа:
Нищо не объркваш, но за пореден път се убеждавам в магическата сила на капарото, като стимулант за търпение ;) Със здраве да си ги ползваш!

радвам се, че не обърквам нищо. и точно затова се учудвам на реакцията ти, както и на тази на Bobi (не разбрах само в качеството му на какъв- консултант, посредник, адвокат...?)
и за да е ясно за какво става дума ще отбележа, че ако имаше изискване за капаро и дума нямаше да става за връщането му- капарото си е капаро! няма човек, който е имал вземане-даване с мен да се оплаче, че е ощетен по някакъв начин!
освен това, от поста ти
Павел написа:
Дотук 22бр, други желаещи? ;)
разбрах, че събирането на заявки продължава... но ако беше отговорил, че е проблем, щеше да си получиш въпросните 20 лв. без да питам даже кога ще пристигне стоката, септември или декември. в моя случай не става дума за търпение. пък и моето е волско.
благодаря ти за пожеланието!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юли 2014, 22:44       Заглавие:  Re: Борснейк (Boresnake) - групова поръчка
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 10 Яну 2007, 08:58
Мнения: 343
Местоположение: Sofia
[quote="hitco"]както и на тази на Bobi (не разбрах само в качеството му на какъв- консултант, посредник, адвокат...?)[/quote]

Не съм адвокат, посредник или консултант на никого, просто споделям пресен опит от организацията на едно турнирче :).

_________________
Борислав Кабакчиев
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"
СК "Левъл 6"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2014, 14:33       Заглавие:  Re: Борснейк (Boresnake) - групова поръчка
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 23 Дек 2010, 18:07
Мнения: 155
Стигма човече, стигма :D

Bobi написа:
hitco написа:
както и на тази на Bobi (не разбрах само в качеството му на какъв- консултант, посредник, адвокат...?)


Не съм адвокат, посредник или консултант на никого, просто споделям пресен опит от организацията на едно турнирче :).


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Авг 2014, 17:08       Заглавие:  Re: Борснейк (Boresnake) - групова поръчка
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 23 Дек 2010, 18:07
Мнения: 155
Темата малко потъна, а змиите малко посвършиха. Пратката потегля след 2 седмици, ако някой има желание да се запише и да грабне една от 20-те оставащи, сега е момента.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Авг 2014, 12:25       Заглавие:  Re: Борснейк (Boresnake) - групова поръчка
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Мар 2009, 19:26
Мнения: 125
Местоположение: София
Павел написа:
Темата малко потъна, а змиите малко посвършиха. Пратката потегля след 2 седмици, ако някой има желание да се запише и да грабне една от 20-те оставащи, сега е момента.

Пращам данни за Еконт на ЛС,да ми пратиш една 9мм "змия" ако е останала случайно.

_________________
SIG SAUER P226
Made in Germany
Изображение
http://www.avtotapiceri.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2014, 09:21       Заглавие:  Re: Борснейк (Boresnake) - групова поръчка
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 24 Фев 2013, 20:52
Мнения: 278
Един брой и за мен...ако все още има


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Авг 2014, 14:18       Заглавие:  Re: Борснейк (Boresnake) - групова поръчка
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 23 Дек 2010, 18:07
Мнения: 155
Записани сте, благодаря.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Сеп 2014, 11:46       Заглавие:  Re: Борснейк (Boresnake) - ОБНОВЕНА ИНФОРМАЦИЯ
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 23 Дек 2010, 18:07
Мнения: 155
Здравейте,

Змиите пристигат сега в петък.

Освен 9x19 налични също ще бъдат и калибрите по-долу:

5бр. x .22
10бр. x 9x19 (останали)
15бр. x .40
10бр. x .45
10бр. x 5,45
10бр. x 7,62

Цената е същата като за 9x19, заявка тук в темата или на ЛС с телефон за връзка и адрес за доставка по Еконт.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Сеп 2014, 12:20       Заглавие:  Re: Re: Борснейк (Boresnake) - ДОБАВЕНИ КАЛИБРИ!!!
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 04 Мар 2009, 14:32
Мнения: 677
Местоположение: София
.22 с каква дължина са - за късо или за дълго? Извинявай, ако има информация, ама известно време не можех да влизам и не съм следил.

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Сеп 2014, 12:40       Заглавие:  Re: Re: Борснейк (Boresnake) - ДОБАВЕНИ КАЛИБРИ!!!
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 23 Дек 2010, 18:07
Мнения: 155
Добър въпрос, това пояснение съм го пропуснал.

.22 ще бъде за дълго оръжие.



Валтер написа:
.22 с каква дължина са - за късо или за дълго? Извинявай, ако има информация, ама известно време не можех да влизам и не съм следил.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Сеп 2014, 16:01       Заглавие:  Re: Re: Борснейк (Boresnake) - ДОБАВЕНИ КАЛИБРИ!!!
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Дек 2008, 14:51
Мнения: 231
Местоположение: България
един брой .45 и за мен ако има разбира се

_________________
Добри Добрев
СК Ронин Ст.Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Сеп 2014, 18:49       Заглавие:  Re: Re: Борснейк (Boresnake) - ДОБАВЕНИ КАЛИБРИ!!!
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 23 Дек 2010, 18:07
Мнения: 155
Е за теб ако няма, за кой? ;)

Записан си!

44mag написа:
един брой .45 и за мен ако има разбира се


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: V1911 и 28 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer