logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 10:24




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2020, 11:36       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Last Man Standing написа:
Няма точна рецепта, няма единствена правилна постановка.

Зависи от целите и задачите! Ако не гониш максимална бързина в комбинация със съответната точност - да, може всякак, дори и с хвата на "заключените палци".

Проблемът е, че това, което иде като стреляне отвъд Голямата вода - левълът вече се вдига с месеци! Преди една година NO FAIL BILL DRILL се стреляше за 3 секунди, а отскоро го свалиха на 2,50 секунди! И вече ако искаш да гониш/ държиш техния левъл, опциите ти за лично творчество, особено що са касае до фундаменталните неща - са много силно ограничени.

Като и тук именно ТАЙМЕРЪТ и попаденията в мишената се явяват безпристрастните съдници.


п.п. СорЕ, че оспамих на Росен темата! Чакаме фийдбек за проблема със затворната задръжка на ЧЗ-то. :-)

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2020, 12:45       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2012, 20:59
Мнения: 1671
Last Man Standing написа:
Ние не спорим, дискутираме


Страхотен разговор!!! :tu:
Какво по хубаво да се видят размишленията и опитът през годините събрани на едно място!
С Молба, към Антон и Ангел,
правите добро дело, което ще има и последователи и резултат от това, което споделяте!
Не спирайте!!! :tu:

Специално за Ангел:
ubboto написа:
но всичко това съм решил да го направя на едно кратко обучително видео НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК - в комбинация с доволно стреляне, разбира се!

Би било страхотно!!! :tu:

ubboto написа:
п.п. СорЕ, че оспамих на Росен темата! Чакаме фийдбек за проблема със затворната задръжка на ЧЗ-то.

С Молба към модераторите, отделете тази толкова полезна дискусия в тема "Първи стъпки в стрелба с пистолет" или "Основи на стрелба с пистолет"
и нека тази тема бъде есенцията, която ще позволи на толкова хора които искат да се учат, да избегнат лутане, илюзии, грешки или тъпчене на място!

_________________
Tolle lege!
Невежеството убива!
Хората се раждат НЕ равни!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2020, 13:47       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Last Man Standing написа:
ubboto написа:
Не стискам силно с цялата стреляща длан, а само с долните три пръста. Дъгата "палец - показалец" на същата ръка е безапелационно отпусната!

Ние не спорим, дискутираме :-) Нали това е целта на форума. Реално долните три пръста на стрелящата ги премачквам със силата на хвата на поддържащата ръка. Даже се получават характерни мазоли между фалангите на тези пръсти, особено ако си с агресивен грип на ръкохватката. Няма точна рецепта, няма единствена правилна постановка. При мен е така. Преди стисках по-силно със стрелящата, но прецених, че се получава излишно напрежение, което се предава на работата със спусъка, а там напрежение не трябва да има.


Тази тема (хвата) е дискутирана многократно - и тук,и във всякакви други форуми. Единно мнение няма по въпроса.

Ето,аз примерно не стискам...или стискам, но еднакво с двете ръце. Лично за себе си никога през годините не успях да определя как да стискам с усилие 60/40 или 70/30,което е проповядвано от много стрелци по света.

Аз се водя от двамата най-големи в света на динамичните стрелкови спортове... разните му там тактически,стратегически и друг тип сценарий не коментирам, както и различните техники и прийоми свързани с тях.

Та и двамата използват различен тип захват - единия работи на "dead grip",а другия притиска пистолета ( да не го бъркаме със стискане) ...нема 60/40 ,няма 70/30, няма два,три или четири пръста.

Естествено, всеки сам решава за себе си кое работи най-добре при него.

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2020, 14:18       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Longbow написа:
Аз се водя от двамата най-големи в света на динамичните стрелкови спортове... Та и двамата използват различен тип захват -

Това зависи, по ред на номерата:

1. От ПИЩОВА - пробвах P 320 X5 и веднага след това с Глок, въпросният "Зиг" сака двойно по-слабо "стискане за гушата". Ако стискаш Глока като този Зиг, попаденията се разсейват осезаемо! Това го пробвах с едни и същи фабрични патрони - стрелям с единия пищов, после веднага с другия, и обратно. Свидетел - Борето.

С "шадоука" може да си позволиш с показалец на поддържащата ръка отпред и на спусковата скоба, но с този хват с Глок ще останеш разочарован!

2. От БОЕПРИПАСИТЕ. Едно е с релоуди на ръба на ПФ-то, а малко по-различно с фабрично джепанье.

3 От ЗАДАНИЕТО. В ИПСЦ се стрелят макс ДУБЛЕТИ, докато отвъд Голямата вода идват доста по-различни упражнения както като базова техника, така и като комплексни изпълнения.

За базовата техника, едно от последните упражнения в HANDGUN TRAINING е THE SUPER TEST. Та, да го изстреля някой по-бързо и точно от мене със стокова 17-ка и фабрични патрони - и тогава пак ще си говорим:

https://www.youtube.com/watch?v=ctpw96D9bwM

Кое, къде, колко и защо точно там стиска и притиска. И за финале, нямам за цел да споря с когото и да било, за каквото и да било. Ако мога просто да бъде полезен на някого с нещо - ще се радвам! :-)

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2020, 14:53       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Не си прав ,ама да не разводняваме темата.

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2020, 15:04       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Longbow написа:
Не си прав

Напълно е възможно, като ще ми бъде изключително интересно да вникна и в другата гледна точка, изведена в отделна тема - аргументирана, и подплатена със стреляне. В Обучителския раздел има подраздел RANGEMASTER DRILL. Том Гивънс всеки месец пуска ново съревнователно упражнение - та, може и там, за да не разводняваме наистина тук темата повече.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2020, 15:25       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Искаш видео,ето ти видео ( не съм голям фен на подобни видеоизпълнения )

https://youtu.be/pGaNcpCziJA

В този случай боеприпасите са с ПФ 131 - само 2-3 единици по малко от всичкия масов патрон,продаван по стрелбищата.

Идеята,приятелю ,е контрол на оръжието....лакърдиите за лабави ИПСЦ релоудняци ги остави за Посейдон...а фул-пауър патрони ми кажи къде ги продават тук,че не се сещам ;)

Колкото до дрилчета,упражнения и тем подобни- те са за да се провери умението на стрелеца ,а вече оръжието, калибъра и т.н са в графата "допълнителни екстри" ....и ако ми кажеш, че въпросното упражнение, в което си най-бързия с Г17 няма да го направиш със идентичен резултат ( или поне много близък) с друго оръжие....значи или ти си в същата графа,в която ни слагаш вкупом разните му там спортисти,или и на теб ти бягат основните базови техники,концепцията и разбиране.

И за финал,че стана дълго - отдавна не сме се виждали...още повече по турнири...забравил си,че в ИПСЦ (и подобните му спортове ) НЕ се стреля по два изстрела ,а се отчитат САМО двата най-добри (ако няма друго условие ).

Би се получила хубава дискусия на подобна тема - естествено в съвсем нарочен и отделен пост.

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2020, 17:45       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Longbow написа:
Колкото до дрилчета,упражнения и тем подобни- те са за да се провери умението на стрелеца ,а вече оръжието, калибъра и т.н са в графата "допълнителни екстри" ....и ако ми кажеш, че въпросното упражнение, в което си най-бързия с Г17 няма да го направиш със идентичен резултат ( или поне много близък) с друго оръжие....значи или ти си в същата графа,в която ни слагаш вкупом разните му там спортисти,или и на теб ти бягат основните базови техники,концепцията и разбиране.

Глупости на търкалета! Спортен метален пищов - да не изброявам марки - с или без релоуди, НЯМА НИЩО ОБЩО с поведението на Глок 17, хеле пък и такъв с фабрични боеприпаси!

Дори между Глоковете от една и съща генерация, и с едни и същи боеприпаси - пак има разлика! Да не съм голословен, NO FAIL BILL DRILL, измислен от Скот Джедлински - има ги условията на предната страница - някой ако ми стигне резултата от 2,20 секунди от скрито носене със стоков Глок 19 - към първия успял 100 лева вече пътуват!

При тези шест изстрела на 7 ярда в кръг с диаметър от 14 сантиметра от скрито носене - с 19-ка, преко сили 3 секунди, с 17-ка - 2,50 сек. макс, а на 2,20 позволява да се слезе само Глок 34 - има го стрелянето също на предната страница. Но, може и да има някой скрит талант - стреляйте и показвайте! Сега, разлика от близо 1 секунда за 6 изстрела дали се брои като "идентичен резултат" - това, да, не го уточнихме.

И понеже ми тръгваш с "ТИ" - нещо, което адски ми дразни - това, дето го приказвам, не съм спирал да го ДОКАЗВАМ със стреляне - по всяко време, както на живо, така и на видео. За спорта и спортистите вече, като за умряло - или хубаво, или нищо! По ваш адрес аз и думичка не съм казал... а че някой някъде го стяга чепика - си е лично негов проблем!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2020, 18:01       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Разбирам чудесно.

Бягаме в различни писти. Пожелавам Ви много успех в стрелбата !

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2020, 21:08       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Longbow написа:
Искаш видео,ето ти видео ( не съм голям фен на подобни видеоизпълнения )

https://youtu.be/pGaNcpCziJA

В този случай боеприпасите са с ПФ 131 - само 2-3 единици по малко от всичкия масов патрон,продаван по стрелбищата.

Идеята,приятелю ,е контрол на оръжието...


Oп оп...много добро видео ! Видяхте ли Лонгбоя докато звучи сигнала извади пищова и вече го насочваше...още една тайна падна за първи бърз изстрел за който има очи да види и иска да се учи...
Точно така трябва! За това трябва слух концентрация и нервокинетика ...както казват знаещите...
Даже някои реагират и по-бързо...без да е фалстарт разбира се - реакцията почва след сигнала ...ама не се чака докато сигнала премине и втаса...

иначе Геле пак скача като петел за стрелкови неща...не му се връзвайте ....добро момче е ...пали се малко повечко като надуши стрелби...но оценява ценните неща...

А темата не я разбирам ...все пак ако ме спъне пистолет заминава на боклука...и говоря за сватбарска стрелба...а за служебно ползване :shock: кой ползва днес в света ЧЗ!? :roll: или два килограмов железен туч...
но не бива да се продава...тези пистолети са за духовно общуване над камината подържани изрядно...лично мнение разбира се


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2020, 21:34       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Фев 2015, 01:34
Мнения: 229
Местоположение: Пловдив
ubboto написа:
Та, да го изстреля някой по-бързо и точно от мене със стокова 17-ка и фабрични патрони - и тогава пак ще си говорим:

https://www.youtube.com/watch?v=ctpw96D9bwM



Ако не сме по адидас брои ли се? 8)

_________________
Красимир Анастасов
ВСК "Десант 68"

''An armed society is a polite society. Manners are good when one may have to back up his acts with his life.'' - Robert A. Heinlein


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2020, 22:47       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Юни 2018, 18:47
Мнения: 76
Евала пичове!!! Кефите ме всичките!
Именно така си предствям оръжеен форум. Новобранец като мен споделя проблем, който го терзае и се включват поне 10 точни пичове, които са наистина наясно с оръжието, размишляват върху проблема, дават варианти, добри съвети и в крайна сметка разрешават успешно ситуацията. Малко спорове към края на темата не са болка за умиране...
Специални благодарности на Антон и на Геле, които дадоха ценни съвети и мисля, че с тяхна помощ анатомично - техническия проблем по нежелано вдигане на задръжката ще бъде решен.
Наистина, когато стисна много здраво с нестрелящата ръка, както ме посъветва Антон, палеца на същата сякаш отслабва натиска върху ложата. И то доста. Ще послушам Антон и за дебелината на чирените и ще върна стандартните пластмасови с извивката за палеца. Те са доста дебели и също ще отдалечат палеца от задръжката. Малко ще ме е яд за тези, които използвам сега. Те са с уникална накадка, но са доста тънки и вероятно са част от проблема. Ето тези ползвам:
https://czcustom.com/cz-75-full-size-gr ... ecker.html
Всъщност аз ги купих, заедно с по извит спусък, защото ръката ми е по-малка и не стигах съвсем добре спусъка при дабъл екшън. Ще сложа и тънка затворна задръжка, както ме посъветва Геле и мисля, че нежелано вдигане на ЗЗ ще бъде елиминирано. Ако някой знае къде се продават от тези тънките, ще съм много благодарен. Днес доста търсих из нета, но без успех.
Сега, имам известни съмнения, че като ме хване адреналина с пулс 130 на някоя Шановска поляна, ослушвайки се за Б-то на Бийп, може да забравя да стискам силно с нестрелящата ръка, но това ще трябва да се провери опитно. Пък и тънката задръжка и дебелия чирен може би ще свършат работа и в този случай.
Така че за себе си смятам анатомично- техническия проблем за решен.
Донякъде продължва да стои тактическия въпрос.
Като бачкам с Глок, дали не е добре да имам поне един личен Глок, за да тренирам и се състезавам с него от време на време. Мисля че е добре също така, като трябва да си оставя служебния пистолет в работата, да имам като личен същата марка, а защо не и модел, който да сложа в същия кобур и да си нося него. Все пак добре е да се работи и да се изграждат навици с една система оръжие. Глока и ЧЗ-то са много различни, като системи - тегло, спусъци и много други неща...
Както ги виждам нещата за себе си, рано или по-късно ще си купя Глок.
Снощи именно това бях решил. Да си взема Глок - 17 ген 3 или 5, или Глок 45, ЧЗ-то да го продам, а Джерикото да си го оставя на спортно разрешително, но да го вадя рядко на състезания, като основно тренирам с Глока - все пак бачкам с такъв. А освен това с Глока се чувствам най - уверен.
След включването на Антон и Геле, леко промених нюанса и може би ще дам шанс на ЧЗ-то за няколко месеца докъм лятото, където да го натисна на някое състезание и да видя как са нещата. Но си мисля, че и добре да се представи ЧЗ-то все пак единия от двата стоманени пищови, ще замине, за да взема Глок.
Та към момента е това.
Много съм благодарен на всички колеги във форума.
Не спирам да вярвам, че всички ние сме братя по оръжие и трябва да се държим като такива. Е някои спорове винаги може да има, но нека не прекрачваме границите.
Благодаря!

_________________
Росен Белишки
КДС "Алфа"

Jericho 941F 9x19
CZ 75B 9x19
SAR M1F 7,62x39


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2020, 23:13       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Scarecrow написа:
ubboto написа:
Та, да го изстреля някой по-бързо и точно от мене със стокова 17-ка и фабрични патрони - и тогава пак ще си говорим:

https://www.youtube.com/watch?v=ctpw96D9bwM



Ако не сме по адидас брои ли се? 8)

Брои се, бро! А за теб специално, като виден спортист, ако ми свалиш NO FAIL BILL DRILL за 2,20 секунди с дрешка над "Т-клас" колана - наградата е 200 кинта. Паричките ще стоят в ТРЕТИ човек, а от мен още 50 фабрични патрона и служебна/ стрелбищна 19-ка - направо си е оферта за празниците, мислА! :D И понеже съм великодушен, ще ти дам право на ТРИ опита.

По мисленето/ мнението на спортистите, ако не постигнеш идентичен на мен с Г 34 резултат - ти липсват базовите техники, концепцията и разбирането! :DD А'тва Танфолио, СТИ и пр., ма то досущ като 17-ката, бре!

п.п. Можеш да ползваш и на Бързила "бързата система" - 19-ка с цев на 17-ка... :DD фабричните патрони от мене, пищова - също...и 200 кинта да пуснеш 3х6 направо си е деЦка работа за виден спортист като тебе, мислА! 8)

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Дек 2020, 01:06       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Poseidon написа:
А темата не я разбирам ...все пак ако ме спъне пистолет заминава на боклука...и говоря за сватбарска стрелба...а за служебно ползване кой ползва днес в света ЧЗ!? или два килограмов железен туч...
но не бива да се продава...тези пистолети са за духовно общуване над камината подържани изрядно...лично мнение разбира се

Фифи, ми да си вземе Росен "Зиг Про" тогава - с него са БГ Армията, службИти... и когИ преди 10 години публично не се спирах да мелям, че с този КЕНЕФ ще се убие пистолетното стреляне там, де го приемат на въоръжение... и ти, редом с едни други купени пълни боклуци, отвори ей такава уста... и сега продължаваш да плямпаш... че срАма нямаш - си го знаем, ма хайде кротни се вече малко!

Роска, всичко на базата на ЧЗ-75 е мислено и ценно! ЧЗ се оакаха с 100 и 110, щото страйкъра им е още нова концепция - но "шадоуката", един от най-успешните спортни пищови, също е на базата на ЧЗ 75.

Такива като Фифи, де не знаят откъде да си хванат пушката и пищова - си ги сложи на оная работа! Има едно дърто ЧЗ 75 на стрелбището, де е на над 200К изстрела... ми, с него пак правя по-добри прецизни изстрели на далечни дистанции по малки цели, отколкото с 17-ката.

Страйкъра е спъната концепция от СПОРТНА гледна точка, все пак... първата "шадоука" в БГ е моя, с която имам 2-3 състезателни години... не помня вече. Наскоро пипнах спортно тунингована "Шадоу-2" с пипнати релоуди - и се разплаках! :confused: База за сравнение с дЪрво като 17-ката.... ЗИРО! Глока си е за по-дефенс ориентирани упражнения от скрито носене... но с качествен сингъл да се сравнява - е невъзможно! Дори чисто спортно да го погледнем, Г 34 няма как да го сравняваме с STI пищовите ... щото просто няма база за сравнение!

Та, хвани си един път на развитие... и си копай по него! Навсякъде и по всичко да си ТОП - сложна работа! И металните пищови си ги остави - аз поне, така бих направил!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Дек 2020, 01:46       Заглавие:  Re: Стоманените пищови - размисли и страсти
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Оръжейно болен написа:
Да си взема Глок - 17 ген 3 или 5, или Глок 45, ЧЗ-то да го продам, а Джерикото да си го оставя на спортно разрешително, но да го вадя рядко на състезания, като основно тренирам с Глока - все пак бачкам с такъв. А освен това с Глока се чувствам най - уверен.

Тройката е стара концепция, Ген.4 и Ген.5 много по-добре! Сега, качеството на новото... но като стрелкови показатели - ТЦЪ! И да приключа темата, на 25 ярда/ 23 метра, х10 единични изстрела от кобур скрито носене за 3 секунди изстрела - такъв е дрила на Гейб Уайт.

Глок 17 Ген.4:

Изображение

ЧЗ 75 на сто години и над 200К изстрела:

Изображение


Извън А-4 листа попадения нямам, но колко дърпа едно най-обикновено ЧЗ 75 на стотици хиляди изстрели пред Глок 17 на големи за пищов дистанции по малки цели - се вижда! Още веднъж, страйкъра е спъната концепция за спорт! Остави си за там ЧЗ-то или скочи на някое "Шадоу-2", Глока просто си е за друго стреляне. Успех, каквото и да решиш... както/ където/ колкото и да го стискаш! :armed:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer