logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 17:05




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Дек 2019, 12:34       Заглавие:  Re: Sap & Blackjack
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
b5202s написа:
Този предмет от бита живо ме вълнува!

1.......
3. Как мога да го кача в самолет извън ръчния багаж, но в куфара който взимам в кабината.

...о.


b5202s,
има варианти на тоз предмет, конструирани и изглеждащи като портмонета с цип.
Вместо оловна тежест слагаш си вътре метални монети :wink: .

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Дек 2019, 16:24       Заглавие:  Re: Sap & Blackjack
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2017, 16:18
Мнения: 476
b5202s написа:
1. Как се нарича
2. От къде мога да се сдобия с него - бързо
3. Как мога да го кача в самолет извън ръчния багаж, но в куфара който взимам в кабината.
...

https://www.google.com/url?sa=i&source= ... x=3&uact=3
За самолет , не знам...

Beer написа:
Извън майтапа: това НЕЩО каква работа върши, че има такъв интерес към него ?

Докарва пареза на съответния крайник, временна загуба на съзнанието, ако е с плоската или пука ребра, ако е с тясната част.

https://www.google.com/url?sa=i&source= ... 1935156435

_________________
СК "Арес" Пловдив .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Дек 2019, 16:43       Заглавие:  Re: Sap & Blackjack
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1275
T. Pavlov написа:
Докарва пареза на съответния крайник, временна загуба на съзнанието, ако е с плоската или пука ребра, ако е с тясната част.


Друг да го беше написал, щях да се пукна от смях.
Но сега тактично ще замълча и при удобен повод, ще търся видео по въпроса.
Признавам - след бастуните-саби и гребените-шишове, това ще да е ново оръжие за мен.
Човек трябва да се учи...мда.

_________________
brazzers platinum user


Последна промяна Beer на 05 Дек 2019, 16:44, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Дек 2019, 16:46       Заглавие:  Re: Sap & Blackjack
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2017, 16:18
Мнения: 476
:D :D :D Умишлено пропускаш токите в .22 калибър!?

Има прекрасно видео, мисля в "Анализирай това", когато Желето лупаше по кратуната един наемен убиец, за жалост в противоречие с моите констатации и без особен успех, но това не трябва да ви разколебава!

_________________
СК "Арес" Пловдив .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Дек 2019, 21:09       Заглавие:  Re: Sap & Blackjack
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1275
Дори и след няколко клипа ми беше трудно да го възприема, като оръжие за близък бой,
но намерих най-доброто определение за този тип средство: Impact Weapons For Flash Knockouts. Тук вече съм съгласен.

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Дек 2019, 08:59       Заглавие:  Re: Sap & Blackjack
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Beer написа:
Дори и след няколко клипа ми беше трудно да го възприема, като оръжие за близък бой,
но намерих най-доброто определение за този тип средство: Impact Weapons For Flash Knockouts. Тук вече съм съгласен.

Този тип помощно средство е единствено и само за нападение/ агресия, с цел бързо и категорично неутрализиране на противника и/или разпръскване на тълпа. Помня, че съм гледал документални кадри как в миналото в щатите полицаи се врязват в тълпа протестиращи афроамериканци и с подобни инструменти ги направиха на паприкаш. След това имаше доста в несвяст и в кръв, но явно определени действия изискват подобаващи контра такива.
Аз, лично, предпочитам късата версия на полицейската ESP, закалена, защото мога да си отворя дистанция, респектира още със звука на отваряне и, не на последно място, пораженията не биха били с толкова сериозен край. Зрял мъж с нормална физическа сила може да нанесе фатален удар в областта на главата или гръдния кош с бобровата опашка и с подобните й. Портмонето, показано по-горе, наистина е по-цивилния вариант на блек джек. И е по-дискретен.
С такъв тип помощни средства, както и с нож, трябва да се борави много умно, защото тези неща се вадят по-лесно, по-самонадеяно се посяга с тях, отколкото с КНО. А резултатът може да е много по-крив...
Лично мнение, може и да не съм прав.
Приятен ден!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], P-G, ubboto и 34 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer