logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 18:21




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2018, 23:30       Заглавие:  Re: защо стана така
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Много интересна тема - ще я следя с голям интерес :tu:

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2018, 23:43       Заглавие:  Re: защо стана така
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
По случая може да ни осветли, ако има доброто желание Dorssay от неговите думи мисля е бил в СОБТ по онова време.

За БМБ-то комшия ми беше коменданта на София, нищо особенно просто връзкар. Но по онова време полицията си беше още народна милиция. Тея от БМБ -то предизвикваха откровенно отвращение в другите полицаи. Здрави да, корави да, луди дори. Може и това да му е била идеята на Бонев тогава, но много лесно минаваха но отсрещния бряг не под дъгата бяха си не управляеми гамени.

А за Виктор Михайлов бях ученик, когато го слушах как говори пред парламента глупости "колко страшни били тея момчета имали автомати" и още тогава смятах, че незабавно трябва да бъде обесен.

Но виж Белев какво каза, че човек от първо главно е бил в апартамента, Въобще в целия "преход" все първо или второ главно ще излезе.


Последна промяна b5202s на 31 Окт 2018, 23:53, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2018, 23:46       Заглавие:  Re: защо стана така
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Poseidon написа:
Са...защо са били неуправляеми...Ритера споделя...ама това е от лабаво началство...въпроса е че ТОЧНО от такива имаме нужда ДНЕС! БМБ от 300 човека като тоя Петров ама разярени...представяте ли си го??? ех ех...

Само допреди 12-13 години... по софийските кръчми се стреляше на поразия... участвал съм и аз неведнъж в подобни канонади... :oops: ; имаше един, директно подкарваше на право мерене оркестръра... много от тези "герои" вече не са между живите… та, тук с нАучни работници начело… работа не се върши!

Просто времето/ нравите/ хората тогава… са налагали да има именно такива полицейски сили.

Сега вече живеем в други времена, ДЖЕНДЪРСКИ... и всичко преди всичко требе да ти е политкоректно. Иначе мутрите отдавна измряха/ или станаха хора… :DD ; виж, как с ЦИГАНСКАТА престъпност ще се оправяме занапреде… това вече, и аз не знам.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2018, 23:50       Заглавие:  Re: защо стана така
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
b5202s написа:
Здрави да, корави да, луди дори. Може и това да му е била идеята на Бонев тогава, но много лесно минаваха но отсрещния бряг не под дъгата...

И двата бряга… винаги са били под един и същ знаменател… всичко останало беше/ и си е... просто за парлама пред раята. :wink:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2018, 23:54       Заглавие:  Re: защо стана така
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2808
ubboto написа:
та, тук с нАучни работници начело… работа не се върши!

Просто времето/ нравите/ хората тогава… са налагали да именно именно такива полицейски сили.

Но и с башибозук, в какъвто се беше превърнало БМБ-то работа също не се свърши. Тия бяха еднакво опасни за боклуците, гражданите и за себе си и останалите полицаи.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2018, 23:59       Заглавие:  Re: защо стана така
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Ами незнам. На моя бал а после на гаджето два пъти се возих с мерцедеса на Поли Пантев, даже втория път ме вози лично Киро бръснатия врат ака Кирил Щерев, същия на снимката с Поли Пантев от Аруба.

Та баща ми като се пенсионира се отдаде на кротко пиене. А предложения за работа имаше бол. Всичко си е до чевек. Не че баща ми не се е корумпирал ма някак си много странно решаваше кой да го корумпира с бутилка водка, кой с лов и т.н.

Аз пари от него не видях.

П.С.
Башибозук - точно в 10-ката по-точно няма как да се каже.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Фев 2021, 18:03       Заглавие:  Re: защо стана така
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Окт 2018, 17:22
Мнения: 1294
Да питам някой знае ли дали делото вече е разсекретено? Случката ми е много интересна. А от интервютата, които гледах и четох Митьо Петров ми се вижда нормален човек. Та ми стана интересно, дали не са го похарчили, просто за да има осъден за стрелбата.

Периода също е интересен. За мен, точно тогава Бонев слага началото на края на дивите мутренски времена. Лично мен, като невръстен тогава, полицаи са ме спасявали мошенниците от ВИС да не ме прекарат с една застраховка. Беше красота да видиш как висш полицай влиза в офиса на ВИС и мазните тлъсти мутри козируват и се умилкват.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Фев 2021, 23:02       Заглавие:  Re: защо стана така
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
ubboto написа:

....Иначе мутрите отдавна измряха/ или станаха хора… :DD ....


"Бяхме борци, станахме безнесмени!". Кой го каза?!?

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Фев 2021, 02:57       Заглавие:  Re: защо стана така
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
...времето е мътно 1994г
Времето беше мътно но се знаеше кой на кого е човек и беше предвидимо какво ще стане с "героите" и с "бизнесмените" - полека лека ги очистиха и легализираха парите в заведения, бизнеси, сгради и какво ли не, останаха живи тея дето бяха приближени до хората по върховете които лавираха най-добре и се бяха застраховали най-добре. Факт. Също както е факт, че те управляват държавата в момента или са поне едни от най-влиятелните хора, диктуващи линията на политиците. Но тея неща са по-трудни за приемане от днешният нашенец, по-лесно е да се говори за педерасти и лошите, които и да са те, от колкото да си гледа човек в собствената чиния и да не иска да консумира глобалният булшит...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], Viceroy и 24 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer