logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 02:07




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 123 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2015, 23:25       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1081
Местоположение: Въъъййй....маняк!
moderna написа:
Не ми позволиха да разгледам друг екземпляр освен този, който беше на витрината. Не можело да се опипват пистолетите. А този от витрината беше употребяван.
Екскалибура става, струва си парите. Продавачите не струват и не стават.
Докато Алексис армс е единствен вносител на Гранд Пауър, Ескалибур няма да си купя.
И след като и друг колега ми каза,че е ходил до Велико Търново и се е върнал без пищов реших да споделя преживяванията си.


Що за идиотия е това-да не ти дадатда пипнеш оръжието?
Като купуваш кола, правиш тест драйв, най малко я разглеждаш детайлно. Аналогии много.
Голеееми търговци :td:

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Ное 2015, 17:23       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юли 2013, 08:50
Мнения: 271
Така или иначе, днес се прибрах от Търново по живо по здраво и вече този красавец е вече мой.... :-)


Прикачени файлове:
IMG_20151118_171349.jpg
IMG_20151118_171349.jpg [ 618.63 KiB | Прегледано 7333 пъти ]

_________________
Пламен Рашков- СК "Аргус" Варна

" Даже если пуля попала в жопу, она вызывает удивительные изменения в голове"
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Ное 2015, 17:38       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Честито

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Ное 2015, 17:41       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2011, 14:41
Мнения: 942
Местоположение: ДелиорманА
vatus написа:
Така или иначе, днес се прибрах от Търново по живо по здраво и вече този красавец е вече мой.... :-)
честито! кога ще е почерпката?

_________________
Светослав Ефтимов КДС"Аргус"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Ное 2015, 17:41       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Честито и от мен! Само радост да ти донесе!

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Ное 2015, 17:42       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юли 2013, 08:50
Мнения: 271
Благодаря ви! Почерпката ще е утре :-)

_________________
Пламен Рашков- СК "Аргус" Варна

" Даже если пуля попала в жопу, она вызывает удивительные изменения в голове"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Ное 2015, 19:13       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2011, 14:41
Мнения: 942
Местоположение: ДелиорманА
vatus написа:
Благодаря ви! Почерпката ще е утре :-)
За мен сокче. ...ще дойда специално! Много радост да ти донесе!

_________________
Светослав Ефтимов КДС"Аргус"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Ное 2015, 10:07       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
moderna написа:
Двама любезни колеги ми дадоха да пострелям без ограничения с два Екскалибура. Единия беше Мк12 , а другия предишна версия. Върховен спусък, мек откат,вири мушка по-малко от Танфо сток2,стегнати групи и на 40м.След като реших, че пищова е изключително приятен за стрелба си извадих разрешително, обадих се по телефона и днес ходих до Велико Търново да си купя Екскалибур. Неуспешно. Продавачите се държаха странно. Не ми позволиха да разгледам друг екземпляр освен този, който беше на витрината. Не можело да се опипват пистолетите. А този от витрината беше употребяван.
Екскалибура става, струва си парите. Продавачите не струват и не стават.
Докато Алексис армс е единствен вносител на Гранд Пауър, Ескалибур няма да си купя.
И след като и друг колега ми каза,че е ходил до Велико Търново и се е върнал без пищов реших да споделя преживяванията си.


Няма да ставам адвокат на търговеца и продавачите, но тъй като познавам и тримата, а колегата "moderna" за съжаление не се е представил в подписа си, ще си позволя да отбележа само следното:

- Пищовите наистина стават и си струват парите - една година вече стрелям с такъв и съм много доволен

- Пистолета от витрината наистина е употребяван - с него са направени заводските прострелки !!!( т.е. твърдението на колегата е откровенна лъжа)

- Продавачите са перфектни момчета, с опит в боравенето с оръжие, с необходимите познания и са твърде учтиви и културни ( т.е. това е втората откровенна лъжа на колегата)

За останалото: без коментар

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Ное 2015, 13:59       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Казвам се Камен Паунов .
Колегата Михтиев може да изказва мнение за отношението на търговеца и продавачите към него. С мен се държаха странно за търговец. Не ми позволиха да разгледам друг екземпляр освен този от витрината и настояваха,че точно него трябва да купя.
Освен, че беше стреляно с пистолета беше странно много омазнен в сравнение с К100 и P1 Ultr,които бяха на витрината. Пистолета имаше протъркване на водача на откатната пружина в предния край. След като не ми дадоха да разгледам друг екземпляр не мога да преценя дали това протъркване е САМО от заводската престрелка. Разгледах и куфарчето на пистолета. Етикета беше почти разлепен и полиетиленовия пакет в който е бил поставен пистолета в завода беше в състояние много различно от ново. Различните наставки за променяне на дебелината на ръкохватката бяха с различен цвят и състояние от тази ,която беше на пистолета.
Накратко: колегата Михтиев изказва предположения, а аз коментирам събития, обстоятелства и факти от лични впечатления. С мен имаше и друг колега.
Без да знае кой пистолет са ми предложили господин Михтиев да ме обвинява в лъжа също считам за странно.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Ное 2015, 17:03       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юли 2013, 08:50
Мнения: 271
Нямах проблем с търговците. Бяха учтиви, на витрината пистолета беше със залепен ценови етикет, извадиха ми друг от склада. Оглеждах го, душих го, разглобих го....всичко си е ОК.

_________________
Пламен Рашков- СК "Аргус" Варна

" Даже если пуля попала в жопу, она вызывает удивительные изменения в голове"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Ное 2015, 10:18       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
moderna написа:
Казвам се Камен Паунов .
Колегата Михтиев може да изказва мнение за отношението на търговеца и продавачите към него. С мен се държаха странно за търговец. Не ми позволиха да разгледам друг екземпляр освен този от витрината и настояваха,че точно него трябва да купя.
Освен, че беше стреляно с пистолета беше странно много омазнен в сравнение с К100 и P1 Ultr,които бяха на витрината. Пистолета имаше протъркване на водача на откатната пружина в предния край. След като не ми дадоха да разгледам друг екземпляр не мога да преценя дали това протъркване е САМО от заводската престрелка. Разгледах и куфарчето на пистолета. Етикета беше почти разлепен и полиетиленовия пакет в който е бил поставен пистолета в завода беше в състояние много различно от ново. Различните наставки за променяне на дебелината на ръкохватката бяха с различен цвят и състояние от тази ,която беше на пистолета.
Накратко: колегата Михтиев изказва предположения, а аз коментирам събития, обстоятелства и факти от лични впечатления. С мен имаше и друг колега.
Без да знае кой пистолет са ми предложили господин Михтиев да ме обвинява в лъжа също считам за странно.


vatus написа:
Нямах проблем с търговците. Бяха учтиви, на витрината пистолета беше със залепен ценови етикет, извадиха ми друг от склада. Оглеждах го, душих го, разглобих го....всичко си е ОК.


Без коментар !!!

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Ное 2015, 18:12       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юли 2013, 08:50
Мнения: 271
Краси, познаваме се ...бегло и имам прекрасни впечатления от теб като излъчване и поведение :-) , но не писах, за да се конфронтирам с никого! Просто казах как беше с мен( може единият от двата случая да е случайност, а може и някой от случаите да е изключение от закономерността). Познавам лично Камен и за него мога да кажа само добри думи,без никакви резерви!... а какво и защо и как се е случило и стигнало дотам, нямам как да коментирам без да съм присъствал. Успех на бъдещите ползватели на тоя прекрасен пистолет! :-)

_________________
Пламен Рашков- СК "Аргус" Варна

" Даже если пуля попала в жопу, она вызывает удивительные изменения в голове"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Ное 2015, 23:25       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Еее напраихте от мухата слон...очевидно момчетата от магазина са си взели бележка след Модерния и с Ватуса всичко е било ок!
Честито Пламене!
п.п. някой на юг от Стара планина и на запад от Загората има ли го тоя пищов да го погледнем и ние в некое шопско стрелбище?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Ное 2015, 08:11       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 04 Апр 2012, 18:24
Мнения: 38
moderna написа:
Казвам се Камен Паунов .
Колегата Михтиев може да изказва мнение за отношението на търговеца и продавачите към него. С мен се държаха странно за търговец. Не ми позволиха да разгледам друг екземпляр освен този от витрината и настояваха,че точно него трябва да купя.
Освен, че беше стреляно с пистолета беше странно много омазнен в сравнение с К100 и P1 Ultr,които бяха на витрината. Пистолета имаше протъркване на водача на откатната пружина в предния край. След като не ми дадоха да разгледам друг екземпляр не мога да преценя дали това протъркване е САМО от заводската престрелка. Разгледах и куфарчето на пистолета. Етикета беше почти разлепен и полиетиленовия пакет в който е бил поставен пистолета в завода беше в състояние много различно от ново. Различните наставки за променяне на дебелината на ръкохватката бяха с различен цвят и състояние от тази ,която беше на пистолета.
Накратко: колегата Михтиев изказва предположения, а аз коментирам събития, обстоятелства и факти от лични впечатления. С мен имаше и друг колега.
Без да знае кой пистолет са ми предложили господин Михтиев да ме обвинява в лъжа също считам за странно.

Привет и от мен , аз ще се представя като единия от продавачите в магазина... До момента на работа в тази сфера съм установил , че колкото хора-толкова и мнения... Затова искам да ви кажа и няколко думи и от моята гледна точка
1. С нито един от пистолетите които сме внесли не е стреляно на територията на Република България и по ясно на територията на града или където и да било , защото за да се стреля на стрелбище (което все още не е налично във Велико Търново , но се надявам скоро да се осъществи , като не визирам това което е в НВУ , защото за да внесеш оръжието си там е една голяма драма.) трябва уведомяване на служба КОС и т.н за да се стреля с оръжието.
2. Вие и вашият приятел като дойдохте ви извадихме 3 оръжия за да ги разгледате , пипнете и прецените от какво имате нужда. След като ви оставих да си пощракате на воля и разгледате пистолетите искате да ви извадя още оръжие от същия модел без да ми кажете никаква причина ..
Сега идва и следното което ще ви кажа аз , няма как да стане това защото ако всяко едно оръжие се вади , експлоатира и се прибира обратно то никога няма да бъде продавано или притежавано от някой гражданин. И в тоя ред на мисли точно поради тази причина е и омазнен пистолета на витрината , всеки коойто го е разгледал си е оставил потта от ръцете върху оръжието, а мисля че никой не би искал да си купи такова оръжие ..
Имаше и хора които искаха да се вземат всичките налични Екскалибури и да се тестват и тогава купувача да си избере един.. и това НЯМА как да се случи.
3. Тук вече разбирам как се случват нещата , че от две ваши думи няколко съфорумци вече ме познават що за човек съм .. далеч съм от мисълта да влизам в каквито и да били спорове и скалндали , просто искам да обърнете внимание на клиента който си закупи екскалибур и е доволен от покупката :)
Желая му здраве и много удоволствие с оръжието!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Ное 2015, 10:06       Заглавие:  Re: Вносител на Grand Power s.r.o
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Аз съм недоволния клиент.
В общи линии това, което казва колегата е вярно. Имах колебания дали да бъде К 100 или Ескалибур. След като реших, че не мога да приема по тежкия спусък на К 100 поисках друг Ескалибур. Не съм казвал изрично защо. През цялото време разрешителното за закупуване беше на стъклото. Просто смятах, че щом съм влязъл в магазина с разрешително, което съм показал са ясни намеренията ми. Едва ли съм влязъл за да си купя буркан грах.
Купувал съм повече от 5 нови пистолета от повече от 3 различни търговци. Винаги съм опипвал всичко,което съм пожелал, а в единия магазин съм тествал моделите между,които съм се колебал. Затова реших, че в този магазин се държат странно.
Голяма е вероятността с колегата на следващия ден да са се отнесли по-внимателно след като аз не си купих пистолета, който исках.
Не съм свикнал продавачите да ме гледат както Ленин е гледал буржоазията.
Като се прибави и факта,че пицата в Ла Скала не беше хубава,колбаса беше гранясъл, че ми сложиха скоба на колата пред магазина, че пропътувах над 300км напразно,моето недоволство намира обяснение.
А продавачите в Алесис-армс има над какво да работят. Един продавач никога не може да бъде прекалено учтив...
Камен Паунов

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 123 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта



 
Иди на:  
cron

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer